Yazarlar

KİM NE DÜŞÜNÜYORSA DÜŞÜNSÜN.!

Ahmet Alkan

KİM NE DÜŞÜNÜYORSA DÜŞÜNSÜN.!';

  Beni tanıyanlar az çok bilir.

  Halk mağdur ise yeri geldiğinde babamı bile tanımam. Kim olursa olsun bu yüzden kimse sevmez beni. Yaradan sevsin yeter bana.

  Şimdiki Belediye başkanımız Yığılca'nın suyu gibi kendiside kalbide saf ve temiz.

  Gördüğüm ve izlediğim kadarıyla bu güne kadar siyasetide yalansız dolansız kalbi gibi temiz yapıyor.

  Geçmişi şöyle bi hatırlayalım bu günüde hatırlayalım bakalım değerli kamuoyu.

  Rasim Çam'a buradan kamuoyu önünde bir kez daha siz değerli Yığılcalı kardeşlerim adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Neden mi.?

  Rasim Başkan daha önceki birileri gibi bunu ben yaptım şunu ben yaptırıyorum diye yalan makinası olmuyor enazından.

  Hatta dün akşam biri aklıma gelmişti şimdi burda olsaydı ne atıp tutardı be demiştim. Yanılmadım bu akşam şaşırdım valla. Hislerim beni yanıltmadı. Belki haberi bile yoktur şahsın o yazıdan diyecem ama mutlaka okumuştur, haberi olmuştur.

  Bazı sosyal medya hesaplarında gördüm ki şahıs 2 aydır kapalı kalan Yığılca yolunu son gün hemencecik açtırıvermiş. Ay sağol valla madem bu kadar beceriklisin 6 yıl önce hani bi sözün vardı, Yığılca halkına viyadükler tüneller yaptıracam görevi alırsam 2 yıl içinde diyordun.

  Bizde inandık yalancı yazarın olduk. 5 yıl milletin vebalini aldık sayende. Görevi aldın milletin sırtına bindin. Rahat battı milletin başına padişah oldun. Hadi ordan yol yapacakmış yol açmışmış... Bu yalanlarla ahirette nasıl hesap verecen be adam, Allah affetsin. Bide hacısın sen.

  Neyse şimdi konumuz bu değil zaten benim günahım bana yetiyor, ölmüş birinin peşinden konuşulmaz.

  Biz asıl konumuza dönelim. Rasim başkan gerçekten demir değmemiş saf bir su gibi kendisi de kalbide tertemiz bi adam. Göreve geldiği günden buyana bakıyorum, ne yaptıysak halkla birlikte başardık, bundan sonrada halkla birlikte başaracağız deyimleriyle açıklamalar yapıyor. Başkan oldum diye ne oldum delisi olmadı, olmazda inş. Çünkü biliyorki yerel siyaset genel siyasete benzemez.

  Yerel siyaset bulunduğun bölgede halkın gücü sevgisi ve güveniyle olur. Bu ilçe halkı yalanlardan, dolandan tehditlerden bıktı artık.! İlçeye yalansız siyaset ve huzur lazımdı. Siz değerli Yığılca'lılar sayesinde buda gerçekleşti çok şükür . TSK'ler

  61174 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları