Gündem

AHMET ALKAN, BAŞBAKANI ZİYARET ETTİ

07/06/2012 07:51
AHMET ALKAN, BAŞBAKANI ZİYARET ETTİ
  Geçtiğimiz hafta içi uzun yıllar medya sektöründe hizmet veren Yığılcanın Sesi, Yörenin sesi ve Bölge gazetesi imtiyaz sahibimiz Ahmet Alkan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. Özel bir davet üzerine Türkiye büyük millet meclisine giden Alkan, Başbakan R. Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek son 3 yılda Yığılca'ya yapılan Yedigöller Yolu, Yığılca Entegre Devlet Hastanesi, Yığılca-Düzce bağlantı yolu, Yığılca İHL, Yığılca Toki Orhangazi YİBO, Kapalı Spor Salonu, Yığılca gençliğine kazandırılan Çim Saha gibi güzel yatırımlar konusunda teşekkürlerini iletti. Daha sonra Düzce Milletvekilleri ile bir araya gelen Alkan mecliste öğle yemeğine katıldı. Yemeğin ardından, restaurant ta Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile de bir araya gelerek Bolu, Düzce ve Yığılca bölgesinde basılı yayım yapan medyamız hakkında konuşma yaptı.

  12452 kez okundu.

  5 yorum yapılmış

  • Serkan11/06/2012 14:17

   tebrik ederim Ahmet Bey. Yığılca sizin ve gazetenizin sayesinde 4 yıldır karanlıktan kurtuldu.
  • İsmail11/06/2012 20:38

   Serkan bey size katılıyorum Yığılcanın Sesi ilçemizi karanlıktan aydınlığa çıkarma yolunda ön ayak oldu. Yığılcanın sesi ve ekibini tebrik ederim. gazete sayesinde bir çok yapım işi oldu. örnek verilmek gerekirse hebeler altından geçen ve Gurup yolunun bağlandığı ölüm köprüsü diye adlandırılan köseler köprüsü. bakın bugün ne güzel oldu.
  • Hakkı Aslan12/06/2012 11:16

   Yığılcanın Sesi İle Gurur duyuyoruz. ekibine başarılar dilerim.
  • İbrahim..12/06/2012 21:22

   SN AHMET BEY 4 YILDIR YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÖNÇÜ GİRİŞİMLERİNİZ İLE İLÇEDE GÖREV YAPAN DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİ HAREKETE GEÇİREREK YIĞILCAMIZI KARANLIKTAN AYDINLIHA DOĞRU YÜKSELTİYORSUNUZ.YIĞILCA HALKI HERGECEN YIL BU DURUMU DAHA İYİ FARKEDİYOR. BİZCE YIĞILCA YA, BELEDİYE BAŞKANI OLACAK ADAM GERCEKTEN SENSİN,BU ÇALIŞMALARININ KARŞILIĞINI BİR GÜN İNŞALLAH GÖRÜRÜZ..
  • murat kara13/06/2012 10:24

   hizmet böyle olsa gerek devamını da bekliyoruz gelişmeye ve değişmeye devam
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.