Gündem

MHP’den Birlik ve Beraberlik Vurgusu

08/01/2023 14:22

Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Birlik, Beraberlik ve İstişare” programı Harmantepe Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

MHP’den Birlik ve Beraberlik Vurgusu

   

  Gecede birlik ve Beraberlik vurgusu yapılırken Yığılca için yapılan çalışmalar aktarıldı.

  Programa Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Belediye Başkanı Rasim Çam, MHP İlçe Başkanı Hasan Daşsın, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclisi Üyeleri Ramazan Muhterem Baltacı, Hüseyin Yılgın, Ak Parti ve Mhp kadroları, Bolu – Ereğli, Gebze, Yığılca Dernek başkanları, muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

  Program İlçe Başkanı Hasan Daşsın’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı.

  Dava kuruş ile değil duruş ile olur diyen İlçe Başkanı Hasan Daşsın, “Birlik Beraberlik ve Tanışma adına bu akşamı organize ettik. Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca ilçe teşkilatında 17 yıl boyunca hizmet vererek göğsümüzü kabartan İlhan başkanımıza bu görevi bizlere devrettiği için teşekkür ediyorum. Genç dinamik ve yarının en iyileri olmaya çalışacağız. Milliyetçi Hareket partisi şahısların değil, Türk Milliyetçilerinin partisidir. Biliyorum küskünler vardır, dargınlar vardır, biliyorum bize kızanlarda vardır ben herkesi aynı duygularla kucaklıyorum. Biz yola çıkarken hiç kimsenin ekmeğine, aşına, yoluna taş koymaya gelmedik. Biz yaralının yarasını sarmaya, garibanın elini tutmaya ve idareci olmaya geldik” dedi.

  İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, “Bugün Ankara’da hain saldırı sonucu hayatını kaybeden bir önceki dönem ülkü ocakları genel başkanımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu davamız yıllardır şehit vererek bugünlere geldi. Bizleri yıldırmak isteseler de yılmayacağız” dedi.

  Belediye Başkanı Rasim Çam ise Yığılca için ellerinden geldiğini yaptığı ifade ederek, “Birlik ve beraberlik içerisinde genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin verdiği talimatlar doğrultusunda el birliği ile ilerleyeceğiz. Son 20 yıldır yapılan icraatlar göz önüne alındığında neler yapıldığını hep birlikte görüyoruz. El ele gönül gönüle bu davayı sürdüreceğiz. Yığılca yolu ile ilgili bazı spekülasyonlar var. Sayın vekilimiz göreve geldiğinden bu yana mecliste Yığılca yolu diyor. Dün olduğu gibi halen meclis kürsüsünde Yığılca yolu var! Diyen bir vekilimiz var. İlçemizde ki çalışmaları yürütmemiz için sağ olsunlar sürekli yanımda oldular. Bizler kısıtlı imkanlarla ilçemizde borçlanma yapmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz “dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ise “Buradaki birlik beraberlik Cumhur ittifakının vermiş olduğu bir yansımadır. Sayın genel başkanımızın özellikle vurguladığı Cumhur ittifakının almış olduğu kararlar ile ne kadar kıymet arz ettiğini burada Yığılca’da şahit olduğumu söylemek isterim. Arz olunan her yere, ihtiyaç olan her yere Devletimiz güçlüdür elini uzatır. Biz ölmekle bitmeyiz. Bir ölür bin diriliriz. Bakın Türkiye’ye yapılacak herhangi bir saldırıda önce Milliyetçi ve ülkücü idare yoklanır. Biz ne yapılmak istenildiğinin farkındayız. Memleketimiz karıştırmak istiyorlar. Biz Milliyetçi Ülkücü irade olarak müsaade etmeyeceğiz” dedi.

  Son olarak konuşan Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz “Yığılca üzerinde sizlerin sıkıntıları var. Özellikle Yığılca yolunu biz hizmete başladığımız andan itibaren takibe aldık. Yığılca yolunun bir an önce hizmete alınması için elimizden geleni diğer milletvekillerimiz ve il başkanlarımız ile birlikte yapıyoruz. Yığılca adeta saklı cennet. Bu saklı cennetin diğer insanlar tarafından da bilinsin istiyoruz. Özellikle Sarıkaya mağarası Türkiye’de ki bir çok mağaradan daha büyük farklı bir yapıya sahip. Bu alanların tanıtılması için elimizden geleni yapıyoruz. Rasim Başkanımızın küfe sırtında. Başkan daha çok hizmet etmek için imkanlar çerçevesinde çaba gösteriyor. Bizlerde bu küfeyi yüklenerek kaynakları zorluyoruz” dedi.

  Yapılan konuşmaların ardından ilk oyum Cumhur ittifakına diyerek sahneye gelen gençlere rozet takıldı.  Program çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

   

   

  3305 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • İbrahim sezgin 31/12/2022 13:35

   Neyin Birliği neyin beraberliğinden bahsediyolar hala anlamış değiliz bu neyin kutlamasıdır onuda anlamadık gözle görülen Bi hizmet varda bizmi görmüyoruz vefa yemeği denince akla ne gelir seçim sürecinde çalışan parti gönüldaşlarını davet etmek gerekir kendi aranızda yemek yeseniz ne olur o seçim bida gelmicek değilmi maksat gönül almak ama siz birkez daha sınıfta kaldınız..
     (Toplam 6 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  YAZARLAR
  KARDEŞ SEVGİSİ
  Veli VERGİLİ
  Veli VERGİLİ
  İMANIN NE KADAR GÜÇLÜ
  Dr. Seyhan ÖZSOY
  Dr. Seyhan ÖZSOY
  İMANIN NE KADAR GÜÇLÜ
  Dr. Seyhan ÖZSOY
  Dr. Seyhan ÖZSOY
  TUTANACAK DALIMIZ YOK!
  Süleyman ALTINHAN
  Süleyman ALTINHAN
  Sosyal Medya Düzenlemesi
  Hasan SEYHAN
  Hasan SEYHAN
  Kültürel Değişim
  İlker AYYILDIZ
  İlker AYYILDIZ
  HAYATIN İÇİNE ETTİN İNSAN OĞLU
  Sabri Arıkan
  Sabri Arıkan
  Arı gibi çalıştık ipek ürettik, Bir ilki Başardık…
  Esad BALCI
  Esad BALCI
  BİR GÖÇ HİKAYESİ AFGANİSTAN ÖZBEKLERİ
  Levent ÖZDEMİR
  Levent ÖZDEMİR
  Düzce Tam Kapandı
  Fatih IŞIK
  Fatih IŞIK
  Koronadan Kaçarken Başka Hastalıklara Tutulma!
  Pınar HOLT
  Pınar HOLT
  KİM NE DÜŞÜNÜYORSA DÜŞÜNSÜN.!
  Ahmet Alkan
  Ahmet Alkan
  KAPALI YERLER
  Sefer DEMİR
  Sefer DEMİR
  YILBAŞI VE MİLLİ PİYANGO REZALETİ
  Bahadır KIBRIS
  Bahadır KIBRIS
  KORSAN DEVLET İSRAİL’İN ÇİRKİN YÜZÜNÜ ANLATAN KİTAPLAR!
  Ziya GÜNDÜZ
  Ziya GÜNDÜZ
  ÇOCUKLARINIZ SİZİN VİTRİNİNİZDİR
  Ümmiye YILMAZ ERÇEVİK
   Ümmiye YILMAZ ERÇEVİK
  Şampiyon Adem Akkuş ve Erkut Karaca'ya Tebrikler!
  İLHAMİ ATASEVER
  İLHAMİ ATASEVER
  BAŞKANLIK SİSTEMİNDEKİ GERÇEKLER
  Musa KESKİN
  Musa KESKİN
  SEÇMEN DE SEÇİLENDE SIRATTA!
  Eda BİLDEK
  Eda BİLDEK
  Vaatlermi, yoksa projelermi‏
  Orhan ACAR
  Orhan ACAR
  KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABERDİR
  Hüseyin AKKAYA
  Hüseyin AKKAYA
  MERT ASLAN'DAN
  Mert ASLAN
  Mert ASLAN
  SAHİ,NEYDİ GENÇLİK?
  Orhan YAZICI
  Orhan YAZICI
  SÖZÜ DOST, ÖZÜ DÜŞMAN
  İbrahim KORKMAZ
  İbrahim KORKMAZ
  EMITT FUARI İLGİ GÖRDÜ
  Gökhan ALKAN
  Gökhan ALKAN
  BENDE SUSKUNLUĞUMU BOZDUM BE YA…
  Kenan ŞAHİN
  Kenan ŞAHİN
  AHİ OCAKLARI MUTLAKA KURULMALIDIR
  Eyüp AHİ
  Eyüp AHİ
  Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
  Merak Edilen Dini Konular
  Merak Edilen Dini Konular
  Beklenen Oldu
  Takip
  Takip
  DEĞERLERİMİZ
  Vatan ATEŞ
  Vatan ATEŞ
  Ormanlarımız Ve Faydaları
  Sinan AYDIN
  Sinan AYDIN
  BİR İLÇE VAR UZAKTA…
  Abdullah ÇELEBİOĞLU
  Abdullah ÇELEBİOĞLU