Gündem

Ak Parti Yığılca Kadrosu Sahada

08/11/2022 13:23

AK Parti teşkilatları üye ziyaretlerine hız verdi. Partililer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletiyor. Talep ve önerileri de dinleyen heyet, yeni üye kayıtları yapıyor.

Ak Parti Yığılca Kadrosu Sahada

      Yığılca Ak Parti İlçe Teşkilatı da mahalle mahalle, köy köy gezerek hem üyelerini ziyaret ediyor hemde vatandaşlarla bir araya geliyor. 
  Düzenlenen programlara AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kuru, Gençlik Kolları Başkanı Samet Er, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Yılgın ve teşkilat mensupları katılım sağlıyor. 
  İlçe Başkanı Dursun Albayrak, “Tüm teşkilatımız ile birlikte üye ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Talepleri dinleyerek çözüm önerilerini dile getiriyoruz. Üyelerimiz de Cumhurbaşkanımıza karşı samimiyetini, AK Parti'ye muhabbetlerini dile getiriyorlar. Böyle bir davanın, böyle bir partinin üyesi olmaktan da gurur duyuyoruz. İlçemizde çözülmeyen sorun kalmayacaktır inşallah” dedi. 

  1 yorum yapılmış

  • Hikmet AFACAN 08/11/2022 16:39

   Yıllardan beri bir YIĞILCA yolunu bitiremediniz şimdi kalkmışsınız sorunları çözeceğiz diyorsunuz Önce verdiğiniz eski sözleri yerine getirin sonrasına sonra bakarız
     (Toplam 9 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.