Gündem

Oltu cağ kebabında görkemli açılış

04/11/2022 14:53

Düzce’nin sevilen iş adamlarından Ekrem Baş, bağlantı yolunda yeni işyerini açtı.

Oltu cağ kebabında görkemli açılış

  Oltu Çağ kebabı lezzetini Düzceliler ile buluşturan Ekrem Baş, geniş katılımlı büyük bir açılışla yeni işyerinde faaliyete başladı.

  Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tanju Acar, Düzce Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Sarıoğlan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Türkiye Kamusen İl Başkanı Ekrem Çavuş, Besyo Dekanı Selahattin Akpınar, Türk Bürosen İl Temsilcisi Temel Kırali, Türk Eğitim Sen il başkanı Hasan Yeşilyurt, MHP İl Genel Meclis Başkanı Ramazan Baltacı, Düzce Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Kenan Akgümüş, Düzce Erzulumlular dernek başkanı Osman Kucur ve vatandaşlarında katılımı ile gerçekleştirilen açılışta dualar yapıldı.

  Kurdele kesiminin ardından davetliler ile birlikte Oltu Çağ Kebabı gezildi. Açılışta Oltu Çağ Kebabı ikramları yapıldı. Davetliler tarafından da çok beğenilen Çağ Kebabına yoğun ilgi gösterildi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.