Gündem

Ak Parti Koordinatörü Halil Demir İlçe Ziyaretlerine devam ediyor

03/09/2022 16:52

Aslen Yığılcalı olan ve Almanya’da ikamet eden Halil Demir ilçede ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Parti Koordinatörü Halil Demir İlçe Ziyaretlerine devam ediyor

  Ak Parti yurt dışı yapılanması, Uluslararası Demokratlar Birliği (Union of International Democrats-UID) Genel Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi ve Teşkilatlanma Koordinatörü Halil Demir Yığılca’da gerek siyasi gerek bürokrat anlamında ziyaretlerde bulunuyor.

  Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Yığılca İl Genel Meclisi Üyeleri Hüseyin Yılgın, Ramazan Muhterem Baltacı, Yığılcanın Sesi Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Ahmet Alkan, bazı köylerin muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya gelen Demir ilçe sorunlarını değerlendirdi.

  Yığılca’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler alan Demir, elinden desteği vereceği bilgisini paylaştı.  

  Genel sorunların çözümü noktasında çözüm önerilerini dinleyen Demir, konuları belli başlıklar altında toplayıp ivedilik sırasına göre değerlendirilmesinin gerektiğinin altını çizdi!.

  Demir, “Görevim gereği dünyanın bir çok ülkesine gidip geliyorum ve her platformda göğsümü gere gere gururla Yığılca’lı olduğumu vurguluyorum! Büyük bir onurla Yığılca’yı temsil ediyorum! Dolayısı ile gurur duyduğum güzide ilçemiz Yığılca için daima ve her platformda çaba sarf ettiğimi ve edeceğimin bilinmesini isterim” dedi.

  3605 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.