Gündem

İyi Parti’nin Yığılca Belediye Meclisinde 1 Üyesi Oldu

24/07/2022 19:01

2019 Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Yığılca Belediye Meclis Üyeliğine seçilen Hasan Temizel İyi Parti kadrosuna dahil oldu.

İyi Parti’nin Yığılca Belediye Meclisinde 1 Üyesi Oldu

  Temizel, partisinden istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı.

  İyi Parti Düzce İl Başkanlığında İl Başkanı Yunus Özay Er, Hasan Temizel’e partisinin rozetini taktı.

  Meclis Üyesi Hasan Temizel, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Dinamik bir yönetici kadrosu ve şehre değer katacak vizyonu ile Düzce Siyasetinde fark yaratan İYİ Partiye üye olmaktan son derece mutluyum. Gerek Yığılca’ya gerekse Düzce siyasetine katkılarımı arttırarak vermeye devam edeceğim. İYİ Parti Yığılca Teşkilatına ve İl Başkanlığının şahsıma göstermiş oldukları yakın alaka sebebi ile teşekkür ediyorum" dedi.

  Yığılca’da da bir meclis üyesine sahip olmaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise "Sayın Hasan Temizel’in partimize katılması ile gücümüze güç kattık. Bu tarz katılımlarımız sürecek ve inşallah en kısa zamanda Düzce’nin birinci partisi olacağız" dedi.

  5189 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Muharrem Yaman 26/07/2022 00:39

   Aslında bu uygulama çok yanlış ve ha keza milletvekilleri içinde geçerli Yani bir vekil yada diğer birimlerde seçilen hangi partiden seçildi ise ya seçim sonuna kadar o partide devam edecek yada istifa ederek o yetkilerini bırakacak
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.