Gündem

Ak Parti’de Bayramlaşma Programı

11/07/2022 16:35

Ak Parti Yığılca İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı yapıldı.

Ak Parti’de Bayramlaşma Programı

  Parti binasında yapılan bayramlaşma programına Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak ev sahipliği yaptı.

  Albayrak’ın daveti üzerine programa Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın’da eşlik etti.

  Ak Parti Yığılca İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına siyasetin yanı sıra bazı köy muhtarları da katıldı.

  Bayramlaşma programında birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

  Cumhur ittifakının önemine vurgu yapılan programda konuşan İlçe Başkanı Dursun Albayrak, “Sen ben ayrımı yok. Ben ne isem sayın başkanlarımda odur. Göreve geldiğimiz günden bu yana başkanımız ile hep istişare halindeydik. Hiçbir bankaya borçlanmadan Ankara’da kapıları aşındırarak Rasim Başkanım ile birlikte 2 milyonluk destek aldık. Cumhur ittifakı olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz” dedi.

  Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ise programa katılanların bayramını kutlayarak yaptığı konuşmada, Yığılca Belediyesi olarak yaptıkları hizmetlerin reklam ile yapılmadığını vurguladı. Çam, “Cumhur ittifakı olarak artık sen ben yok biz varız. Birlik içerisinde hareket ederek ilçemize almış olduğumuz hizmetler ortada. Sağ olsunlar il genel meclisi arkadaşlarımızda bizim için ellerinden geleni yapıyorlar. Yığılca Belediyesi olarak merkezi işlerin yanı sıra bizlerde ekiplerin sıkıştığı yerde devreye girerek köy ayrımı yapmadan destek olmaya gayret gösteriyoruz.  İlçe merkezi girişinde başlattığımız yenileme projesi tamamlandı” dedi.

  Programda İlçenin genel sorunları ve sel afetinin yaraları hakkında istişarede bulunuldu.

  İlçede yapılan yatırımlar da değerlendi.

  Ayrıca İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Yılgın ve Ramazan Muhterem Baltacı ise yaptıkları açıklamada, Aksaklar köyü 1km, Çukurören Köyü 1km, Çiftlik 1km, Dibektaş 1km ve Tuğrul köyü 1km olmak üzere beton asfalt yapılacağını, su ile ilgili ise Gelenöz, Yaylatepe, Yoğunpelit, Karakaş ve Hacılar grup sularının yapılacağı bilgisini paylaştılar.

  4988 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.