Gündem

Sarıkaya mağarasındaki eksiklikler gideriliyor

25/06/2022 09:36

Yığılca’nın tanıtımı için büyük rol alan Batı Karadeniz’in en büyük mağarası olma özelliğini taşıyan Sarıkaya Mağarasının çevre düzenlemeleri büyük titizlikle yapılıyor.

Sarıkaya mağarasındaki eksiklikler gideriliyor

  Düzce Valisi Cevdet Atay’ın da yakından takip ettiği Sarıkaya Mağarasında hummalı çalışmalar devam ediyor.

  Düzce Valisi Cevdet Atay çalışmaları yakından görmek amacı ile Sarıkaya Mağarasına ziyarette bulundu.

  Düzce İl Özel İdaresi tarafından, mağaranın çevresine gelen misafirlerin daha iyi koşullarda ağırlanması için sosyal alanlar ve hizmet binası inşaat çalışmalarında sona gelinirken, Düzce Valisi Cevdet Atay bölgeye giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ile birlikte Yığılca ilçesine giden Vali Atay ve beraberindekilere, Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş, Yığılca Belediye Başkan Vekili Hasan Temizel, AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Said Cesur, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mustafa Çamlı’da eşlik etti.

  Sarıkaya Mağarasının çevresine inşa ettirilen sosyal alanlar ve hizmet binası çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Atay, Sarı Kaya Mağarası’nın tanıtımı için de gerekli çalışmaların devam ettiğini belirtti.

  5498 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.