Gündem

Haber Özel Ailesinin Mutlu Günü

25/06/2022 09:35

Haber Özel Gazetesi ve internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sefer Demir ve Sinem Demir’in oğlu Alparslan Efe Demir muhteşem merasim ile erkekliği İlk adımını attı.

Haber Özel Ailesinin Mutlu Günü

  Haftalık olarak yayınlanan Haber Özel Gazetesi ve günlük haberlerle okuyucusu ile buluşan www.haberozel.com.tr internet sitesi genel yayın yönetmeni Sefer Demir ile Sinem Demir’in oğlu Alparslan Efe Demir, Melensu Park’ta yapılan muhteşem sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet töreni öncesinde Demir ailesinin Aşiyan konaklarında bulunan evlerinden başlayan konvoy ile şehir turu atan Alparslan Efe Demir ve Demir ailesinin sevenleri daha sonra Melensu Park’ta bulunan salona geçti. Burada yapılan muhteşem tören ile hem Alparslan Efe Demir hem de törene katılanlar gönüllerince eğlendi.

  Sefer Demir oğlunun sünnet töreni ile ilgili olarak yaptığı açıklamada biricik oğlumuz artık erkekliğe ilk adımını sünnet olarak attı. Bu mutlu günümüzü dostlarımızla birlikte kutladık. Bu günümüzde yanımızda olan olmayan herkese teşekkür ederiz. Ayrıca çiçek gönderme nezaketinde bulunan başta sayın valimiz Cevdet Atay olmak üzere, dostlarımızı da unutmamak lazım. Onlara da yürekten teşekkür ederim ” dedi.

  2033 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.