Gündem

Yığılcalı Pilottan Jandarmaya Ziyaret

25/06/2022 09:34

Havacılık Derneği ve Hava Sporları Kulübü kurucularından Yığılcalı THK Pilot Özcan Bulut ve Türk Hava Kurumu Yığılca Şubesi Başkanı Cemali Keleş Jandarma teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Yığılcalı Pilottan Jandarmaya Ziyaret

  Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığına yapılan  ziyarette J.Teğmen Hüseyin Doğan ve J.Asb.Kd.Bşvş Bilal Oğuz ile bir araya gelindi.

  Pilot Özcan Bulut, “1936’dan bu yana şanlı mazisiyle dosta güven düşmana korku salan, Milletimizin huzur ve güvenliği için gayret gösteren Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş yıldönümünü kutluyoruz” dedi.

  Bulut ayrıca, “25-26 Haziranda Jandarma Havacılık katılımı ve sivri hisar gösteri timi THK Eskişehir İnönü de eğitim merkezinde düzenlenecek olan havacılık etkinliğinde vatandaşlarımız uçsuz bucaksız gökyüzüyle buluşacak. Gücünü vatandaşlarımızdan alan THK uçuş etkinliğimize herkesi bekliyoruz” dedi

  J.Teğmen Hüseyin Doğan ve J.Asb.Kd.Bşvş Bilal Oğuz ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Yığılca’da huzur ve güveni sağlamak için var güçleri için çalıştıklarını söylediler.

  2319 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.