Gündem

Ak Parti Heyetinden Yığılca Çıkarması

05/06/2022 19:17

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis başkanı Çiğdem Günal, Ak Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Yılgın ve teşkilat üyeleri ile birlikte köy köy ziyaretler yapılıyor.

Ak Parti Heyetinden Yığılca Çıkarması

  İl olarak Tuğrul köyünde bir araya gelen heyet burada sorunları dinledi.

  Köy Başkanı ve Köy Muhtarı ile köyün ihtiyaçlarını ele alan heyet vatandaşların taleplerini dinledi.

  Daha sonra Aksaklar köyü ziyaretinde bulunan heyet burada Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.

  Aksaklar köyünün sıkıntılarını ve ihtiyaçları dinleyerek çözüm konusunda çalıştıklarını belirten heyet buradan Çukurören köyüne geçti.

  Köy muhtarı ve vatandaşları ile burada da bir araya gelen heyet Çukurören köyünün ihtiyaçlarını not etti.

  Köy ziyaretlerinin ardından S.S. Yığılca Damperli ve Kasalı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Bayram Kaptan ile bir araya gelindi.  Yığılca ekonomisine büyük katma değer sağlayan Yığılca kamyoncusunun sıkıntılarını dinleyen heyet, çözüm yollarını konuştu.

  Buradan esnafların ihtiyaçlarını kaleme almak ve çözüm bulmak amacı ile Yığılca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifine ziyarette bulunan heyet kooperatif Başkanı Erkan Kaya ile bir araya geldi. Görüşmede esnafların içinde bulunduğu zor durum değerlendirildi.

  Son olarak heyet Yığılca yolundaki çalışmaları inceledi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Başkanı Dursun Albayrak, “İl Başkanımız Mustafa Keskin, İl Genel Meclis başkanımız Çiğdem Günal ve teşkilatımız ile birlikte Yığılca yolumuz üzerinde çalışmaların devam ettiği viyadük inşaatı alanında incelemelerde bulunduk. Çalışmalar tamamlandığında yol mesafesi biraz daha kısalacak, vatandaşlarımız daha konforlu ulaşım imkânına sahip olacak” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.