Gündem

MHP Heyeti Yığılca’da bir araya geldi

05/06/2022 19:14

Milliyetçi Hareket Partisinin başlatmış olduğu ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantılarının bu seferki durağı Yığılca oldu.

MHP Heyeti Yığılca’da bir araya geldi

   

  Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyeleri Adem Yurdagül ve Gökhan Türkeş Öngel, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla Yığılca'da Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, vatandaşları ve partililer ile bir araya geldiler.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından organize edilen ve Merkez İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' programı Yığılca Belediyesi toplantı salonunda düzenlendi.

  Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda bilgilendirmeler yapıldı.

  Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, göreve geldiği günden bu güne yapılan çalışmaları değerlendirdi.

  Ayrıca Cumhurbaşkanına yazmış olduğu açık mektubu da katılımcılara okudu.

  Cumhur  ittifakı ruhu ile düzenlenen bilgilendirme toplantısına Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ın yanı sıra, İlçe Başkanı İlhan Yalçın, İl Genel Meclisi üyesi Hüseyin Yılgın, Ramazan Muhterem Baltacı, AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar da katılım sağladı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.