Gündem

Çiftlerin gününü makamda değil! Yerinde kutladılar

21/05/2022 09:12

Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş ve Yığılca Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın çiftçiler ile bir araya geldiler.

Çiftlerin gününü makamda değil! Yerinde kutladılar

  Makamdan kutlama mesajı yayımlamayarak bizzat köylüler ile bir araya gelerek ziyaret edip çiftçilerin gününü kutlayan Kaymakam Talha Altuntaş ve Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın’a çiftçiler teşekkür etti.

  Kaymakam Talha Altuntaş günün anlam ve önemi ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

  "Tarım ve hayvancılık üretiminin her kademesinde çalışan vefakâr çiftçilerimizin; üretim ve verimliliğin arttırılması, yaşam şartlarının yükseltilmesi, ürettikleri ürünlerin pazarlara ulaştırılması, ülkemizin ve bölgemizin tarım ve hayvancılığının kalkınmasında yüksek öneme sahiptir.

  İlçemizde tarım ve hayvancılığa, çiftçilerimize yönelik destek çalışmalarımız artarak devam edecek olup, bu vesile ile en önemli hayati ihtiyacımızın kaynağı olan tarımsal üretimin her kademesinde emeği ve alın teri bulunan çiftçilerimizin, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutluyor, bereketli bir sezon geçirmelerini diliyorum." dedi.

  Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın ise, “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebeti ile İlçemiz Kaymakamı Sayın Talha Altuntaş, Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Sayın Tacettin ÇELİK ile birlikte köylerimizde çiftçilerimiz ile bir araya geldik. Tüm çiftçilerimizin gününü kutluyorum. İlçemiz adına bol ve bereketli bir yıl dilerim” dedi.

  4940 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.