Gündem

Böyle Gelmiş Böyle Gitmez!

19/04/2022 10:59

Cumhuriyet Halk Partisi Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı gündeme dair açıklamalarda bulunurak Yığılca'da yapılması hedeflenen projelerin tamamlanmadığını dile getirdi.

Böyle Gelmiş Böyle Gitmez!

      “20 yıldır Ak Parti iktidarında ilçemizde her alanda büyük gerileme yaşanıyor. Eğitim sağlık yol su sosyal ve kültürel etkinlikler başta olmak üzere büyük göç sorunu her alanda ilçemizde hissediliyor” diyen Başkan Çamlı, “Yerelde yaşanılan projesizlik ve hizmet de yetersizlik ise ilçemizin gerilemesinde büyük rol alıyor. Çözüm ve proje üretemeyenler hep bir bahane arkasına sığınıyor oysa siyaset çözüm üretmek yeridir. Makamlar mevkiler milletimizin hizmeti için kurulmuşlardır hava atmak için değil” dedi. 
  Köylerde ki sıkıntılara değinen Çamlı, “Köylerimizde ise büyük sıkıntılar mevcut 10 köyümüzü ilgilendiren grup su sorununu bile hala çözemediler yollar ise birkaç köy haricinde içler acısı durumda. Eğitimde yaşananlar ise ayrı bir olay çoğu köylerimizde okullar kapalı taşımalı eğitim ise sorunları çözmek yerine daha da derinleştirmiştir. Küçük çocuklar yurtlarda perişan yeteri kadar beslenme ve ilgi yok onun için çoğu aileler bu konuda şikayetçi” dedi.
  Yığılca Düzce yolunun hala tamamlanmadığını dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı, “Yıllardır yapıyoruz yapacağız bugündü yarındı denilerek Yığılca halkının hep hayalini kurduğu Yığılca Düzce arası yol çalışması ise tam dram haline dönüştü insanların aklı ile dalga geçilir oldu asla kabul etmiyoruz gereğinin yapılmasını yoksa boş vaad'ler verilmesini kınıyorum. 21.nci yüzyılda bu kadar büyük problemlerin yaşatılmasını bu güzel Yığılca'mızın hak etmediğini düşünüyoruz. Böyle gelmiş böğle gitmez gitmeyecek gereğini bunlar yapmadı ancak biz yapacağız” dedi. 

  4 yorum yapılmış

  • Selâhattin bolat19/04/2022 18:12

   Yığılca ilçe yolunu yıllardır bitiremiyorlar neden çünkü yolu tamamını bitir seler yandaş firmalara verecek para kalmayacak
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Ramazan20/04/2022 09:25

   Ağzına yüregine sağlık
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  • Melendereli21/04/2022 23:33

   Kemal Kılıçdaroğlu: Eşimden az önce haber geldi, bugün elektriğimizi kesmişler. Siz bu ülkeyi mi yöneteceksiniz Zeynel bey? Medyada hava atacagınıza yol için belediye başkanı ve parti başkanları makamına gidip görüşebilirsiniz. Belediye başkanlığı için adaymı olacaksınız
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • Melendereli24/04/2022 08:24

   MHP ilçe başkanım ilhan Yalçın abimin ellerinden öperim. Gereken cevabı Zeynel bey vermiş
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.