Gündem

ONLAR YIĞILCALI!

19/04/2022 10:45

Yığılca'da ticari taksi işletmeciliği yapan Oktay Akman ve Düzce'de cafe380'in sahibi Engin Tok'tan onur duyulacak bir paylaşım geldi.

ONLAR YIĞILCALI!

      Ticari taksinin arkasına “ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ÜCRETSİZDİR” yazan Oktay Akman bu örnek davranışıyla herkesin takdirini topladı. 
  Aynı zamanda Düzce'de cafe 380'in sahibi Engin Tok, “İşyerimize herşey şehit ailesi ve çocuklarına ücretsizdir” paylaşımı ile Yığılcalıların göğsünü kabarttı. 
  Her iki işletmecinin bu paylaşımı tüm vatandaşların olduğu gibi on binlerce Yığılca'lı yada “işte onlar Yığılcalı” dedirtti. 
  ÖRNEK TAKSİCİ
  Yığılca'da taksicilik yapan Oktay Akman, gazi ve şehit ailelerini gidecekleri yere ücret almadan götürüyor.
  Taksisinin arkasına “ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ÜCRETSİZDİR” ifadesini yazdıran ve telefon numarasını ekleyen vefakar taksici, bu örnek davranışıyla herkesin takdirini topluyor
  Yığılca ilçesinde bir durağa bağlı olarak çalışan bir taksi, arkasındaki yazıyla dikkat çekiyor. Cadde ve sokaklarda seyir halindeyken arkasındaki yazıyla dikkatleri üzerine toplayan taksiyi görenler, örnek bir davranış sergileyen taksiciyi kutlamadan geçmiyor.  
  ÖRNEK CAFECİ
  Düzce'nin sayılı cafe işletmeleri arasında yer alan CAFE380 önemli bir farkındalık projesine imza attı. 
  “İşyerimize herşey şehit ailesi ve çocuklarına ücretsizdir” diyerek açıklamada bulunan işyeri sahibi Engin Tok, bu hizmetin bedeli vatanda evlatları tarafından ödenmiştir” dedi. 
  Şehit yakınları ile içeride ücretsiz hizmet veriliyor. Anlamlı bir kampanyaya imza atan Engin Yok, iş yerine gelecek tüm şehit yakınları ile gazilerin hizmetlerinden ücretsiz yararlanacağını söyledi.
   

  2 yorum yapılmış

  • @yh@nbulut 19/04/2022 19:20

   Dayı oğlunu bende takdir ediyorum yığılca için ilk örnek diyebileceğimiz bir başlangıç olmuş umarım Allah utandırmasın darısı diğer yığılca, lıların başına
  • Melendereli21/04/2022 23:35

   Lütfen birisi şu Oktaya müşterilere nasıl davranılması gerektiğini ögretsin. Şova gerek yok.
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.