Gündem

Yığılca’yı Küçük Düşürmek Kimsenin Haddine Değil!

17/04/2022 21:22

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam sosyal medyada yapılan paylaşıma ateş püskürdü.

Yığılca’yı Küçük Düşürmek Kimsenin Haddine Değil!

  Dünya genelinde olduğu gibi Yığılca’da da yapılan yardımların örnek olması için bazı sosyal medya hesaplarında paylaşılmasının ardından paylaşımların altına yapılan bir yoruma dikkat çeken Başkan Çam ateş püskürdü.

  “Yığılca açlıktan ölüyormuş paylaşım yapanları kınıyorum” diyen Belediye Başkanı Rasim Çam, “Yığılca’yı küçük düşürmek kimsenin haddine değil” dedi.

  Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Çam şu ifadelere yer verdi.

  “Yığılca’mızda yapılan yardımları sanki ilçemizdeki insanlarımızı açlıktan ölüyormuş gibi paylaşım yapanları kınıyorum. Devletimizin tüm kurum kuruluşlarıyla ülkemizin her yerinde fakir fukara yoksul ve ihtiyacı olan herkese desteğini her daim yapmaktadır. Kaldı ki benim ilçemin 39 köy ve 4 mahallesinde yaşayan hemşerilerimiz onurlu gururludur. Açlığını da tokluğunu da bir başkasına yansıtmaz. İlçemizi küçük düşürmek kimsenin haddi de hakkı da değil.”  

  2 yorum yapılmış

  • Bekir eren18/04/2022 00:46

   İlçemizi küçümseyen küçük görenler açsın önce kendi donlarına baksın lar
  • Sebahattin bolat18/04/2022 18:44

   Yardımlar gerçek ihtiyaç sahiplerine adaletli bir şekilde dağıtıldığında sıkıntı yok ama yardımları ihtiyacı olmayanlara dağıtım yapılıyorsa bunun mo bali büyük bu bütün ülkemiz için geçerli lütven ihtiyacı olmayan yardım almasın bu görev muhtarlarımızın bilgi dahilinde dağıtım yapılması lâzım
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.