Gündem

Yeniden Refah Sahadan Ayrılmıyor

08/09/2021 20:30

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ve partililer Mudurnu ve Göynük’te esnafı ziyaret ederek halkla bir araya geldi.

Yeniden Refah Sahadan Ayrılmıyor  İki buçuk yıl içerisinde teşkilatlanma çalışmalarını Türkiye’nin 81 il ve 900'den fazla ilçesinde tamamlayan ve üye sayısında 130 bini aşan Yeniden Refah Partisi Bolu’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Teşkilatlanma çalışmaları için Mudurnu’ya gelen Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı ilk olarak Cuma namazı çıkışı Mudurnu Yıldırım Bayezid Cami’sinde halkla buluşarak ikramlarda bulundu. Ardından esnafla buluşan Yeniden Refah Partililer yaşanan sıkıntıların çözümünün bir tek Milli Görüş’te olduğunu dile getirdi. Partililer, esnaf ziyaretinin ardından Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker’i ziyaret ederek samimi dakikalar geçirdi.
  Mudurnu’da halkın teveccühü ile karşılaşan partililer ilçe teşkilatıyla buluşmak adına Göynük’e geçti. İlerleyen süreçte yapılması planlanan Göynük İlçe Kongresi hakkında konuşulan toplantının ardından kısa bir esnaf ziyareti yapılarak gün son buldu.
  Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, “Bugün Göynük ve Mudurnu ilçelerimizde halkımızla bir araya geldik. Elhamdülillah milli görüşe, adil düzene ve nihayetinde refahlı günlere olan özlemi halkımızın sözlerinde ve gözlerinde görebiliyoruz. Günümüzde yaşanan hadiseler, sorunlar, iş bilmemezlik, adaletsizlik, yönetimsizlik ve yetersiz muhalefet bizlere olan özlemin başlıca kaynaklarından. Kimsenin şüphesi olmasın; saymış olduğum sorunların tek çözümü ancak ve ancak milli görüş ile mümkündür Yeniden Refah Partisi ile mümkündür. Bizler inanıyoruz ki refah gelecek yüzler yeniden gülecek.” dedi.

  1930 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.