Gündem

Orman İşletme Turnuvadan Çekildi

05/08/2021 20:01

Kaymakamlık yaz futbol turnuvasında mücadele eden Yığılca Orman İşletmesi takımı çeyrek finale yükselmesine rağmen yaşanan tatsız olaylardan dolayı turnuvadan çekilme kararı aldı.

Orman İşletme Turnuvadan Çekildi

  Geçtiğimiz iki karşılaşmada yaşanan gerginlikler saha dışına yansıyınca orman işletme takımı hak ettiği çeyrek finali bırakıp turnuvadan ayrıldı.

  Kaymakamlık yaz futbol turnuvasında gerek saha içi güvenlik, gerek saha dışında ki güvenlikler yetersiz kalıyor.  

  Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği ve bir çok spor salonlarının duvarlarında yer alan “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünün aksine yaşanan olaylar tatsız gerginliklere yol açıyor.

  Orman işletmenin turnuvadan çekilmesi ile takım sayısı 16’ya düştü.

  Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

  “Ormanspor olarak mücadele etmekte olduğumuz B grubundaki son maçımızda saha içinde yaşamış olduğumuz tatsız olayların saha dışına da taşması sonucu kurum kimliğimize zarar verdiği ve kurumumuza yapılan bir saygısızlık olduğu kanaatiyle turnuvadan çekilme kararı almış bulunmaktayız. Turnuvada mücadele etmeye devam edecek tüm takımlara başarılar dileriz”

  5324 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Aydın dane05/08/2021 23:08

   Orman işletme spor sorumlusu olarak sahada almış olduğumuz galibiyet sonrasında hep karşı tarafın çirkin ve adaletsiz saldırgan tavırlarından dolayı kurumumuzun üstün ve başarısını korumak ve çirkeflik yapanların seviyesine düşmemek için çekildik birde turnuvada gerek sahada gerek dışarda hiç bir ciddiyetin olmaması 8 yaşında çocuğun yan hakemlik yapması turnuvanın hiç bir ciddiyetini sağlamadığını verilen emeğe saygı duyulmama
     (Toplam 7 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.