Gündem

Yığılca’da Jandarmanın 182. Yıl dönümünü kutladılar

16/06/2021 14:32

Türk Hava Kurumu Yığılca şubesi başkanı Cemali Keleş ve Türk Hava Kurumu pilotu Özcan Bulut Jandarma Teşkilatının 182. Yıl dönümünde Yığılca İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret ederek J.Teğmen Serhat Topuz ve Jandarma Astsubay Kıdemli Üst Çavuş Murat Atakan İle bir araya geldiler.

Yığılca’da Jandarmanın 182. Yıl dönümünü kutladılar

      Türk Hava Kurumu Yığılca şubesi başkanı Cemali Keleş yaptığı açıklamada, “Yağmur çamur demeden bizim yanımızda oldunuz. 182 yıldır yanımızdasınız. Teşkilat ve şahsım adına hepinize teşekkür ediyorum. Nice 182. senelere" dedi.
  Türk Hava Kurumu pilotu Özcan Bulut ise, “Devletimizin bekası, milletimizin refahı, toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma teşkilatımızın 182. Yıl dönümünü kutluyorum” dedi.
  J.Teğmen Serhat Topuz Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün, 'her zaman yurt, ulus ve Cumhuriyete aşk ve sadakatle bağlı, tevazu, fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu' şeklinde tanımladığı Jandarma Teşkilatımız, kurulduğu 1839 yılından beri devletimizin temel yapı taşlarından birisini oluşturmuştur. Güzel yurdumuzun her köşesinde, devletimizin kudret ve adaletinin yanı sıra şefkat ve merhametini de temsil eden Jandarma Teşkilatımız, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği için, suç ve suçlu ile mücadelede üstlendiği görevleri her koşulda başarıyla ifa etmiştir. Ziyaretiniz ile bizleri son derece mutlu ettiniz. Bizlerde Yığılca ilçemizde görevimizi layıkı ile yapmaya devam edeceğiz. ” dedi.

  5067 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.