Gündem

Ziraat Odası Başkanları İle Tarımsal Projeler Değerlendirildi

07/04/2021 11:55

Düzce'de tarım sektöründe 2020 yılında yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesi, 2021 yılında yapılması planlanan çalışmaların görüşülmesi, tarımsal sorunların ve taleplerin dile getirilmesine yönelik istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Ziraat Odası Başkanları İle Tarımsal Projeler Değerlendirildi

      Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Müdürü Necdet ÇİÇEK, İlçe Ziraat Odası Başkanları, Şube Müdürleri Katıldı.
  Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Necdet Çiçek, düzenlenen toplantının, çiftçilerin sorunları ve taleplerinin dile getirilmesi ve Ziraat Odaları ile İşbirliğinin artırılması açısından çok önemli olduğunu belirterek tarımsal faaliyetler ile ilgili bilgileri paylaştı. Ziraat Odası Başkanlarının ve Şube Müdürlerinin de görüşlerinin alındığı toplantıda çiftçilerimize yönelik yapılacak çalışmalar, son dönemde yeni uygulamaya geçen tarım teknikleri, İlimizde önemli görülen hastalık ve zararlıların mücadelesi, Dijital Tarım Pazarı (DİTAP) çalışmaları, afetler, Tarım Sigortaları (TARSİM), hayvan hastalıkları, aşılama ve küpeleme çalışmaları vd. tarım ve hayvancılık konuları değerlendirildi.

  4601 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.