Gündem

“Vatandaş Odaklı Çalışıyoruz”

07/04/2021 11:54

Yığılca İl Genel Meclisi Üyesi aynı zamanda Düzce MHP Grup başkan vekili Ramazan Muhterem Baltacı, “Ana yolumuzun yanı sıra Turizme de ağırlık vereceğiz” dedi.

“Vatandaş Odaklı Çalışıyoruz”

        Köylerdeki sorunları yerinde tespit ettikleri dile getiren Baltacı, “Köy ziyaretlerimiz devam ediyor. Vatandaşımız ile iç içeyiz. Muhtarlarımız ile koordineli çalışıp vatandaşımızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Çözümü için çalışmalarımızı yapıyoruz. Partili partisiz ayrımı yapmadan Cumhur ittifakını her zaman ön planda tutup vatandaşımızın istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz” dedi. 
  Son zamanlarda Yığılca'da turizm çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade eden Baltacı, “Sarıkaya Mağarası koruma altına alındı. Yedigöller yolu çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi.
  2021 yılının Turizm yılı olarak ilan edilmesinin en büyük katkısının Yığılca'ya olacağından söz eden Baltacı, “Turizm yılı olarak ilan edilen 2021 yılında bizlerde ilçemizdeki turizm faaliyetlerimizi hızlandıracağız. Bilindiği gibi ilçemizde Yedigöller'in yanı sıra Sarıkaya Mağarası, Hasanlar Barajı, Saklıkent Şelalesi, Yoğunpelit ve Mengen şelaleleri, Yaylalarımız, Geyikbeli Kanyonu, Beşpınar gibi birçok turizm alanı bulunmaktadır. Bizler turizm alanlarına yapacağımız çalışmaların yanı sıra İlçemizin en büyük sorunlarının başında gelen Düzce Yığılca ana karayolumuz ve Alaplı güzergahında da çalışacağız” dedi. 

  5350 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • yığılcalı 01/04/2021 23:46

   Yapilan yorumları neden yayınlamıyorsunuz bilmiyorum Ama gazeteci dediğin tarafsız olur yigilcamizin sorunlarını dile neden getirmiyorsunuz boş gezen köpeklere bir barınak yapılsa da çocuklar korkmaz en azından açlar saldırıyorlar merkezin içini yıkayabilirler hafta sonları kaldırımlar da yürünmuyo köpeklerin pisliginden çok mu zor eksiklikleri haber yapın bu yorumumda yayınlarsınız inşallah silmeden sizden ricam
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.