Gündem

Kamyoncuların yeni başkanı Erkan Kaya

27/03/2021 15:02

S.S. Yığılca Damperli Kasalı Motorlu Taşıyıcılar kooperatifi olağan genel kurulu yapıldı.

Kamyoncuların yeni başkanı Erkan Kaya

  Genel kurulda 2 aday yarıştı. Mevcut başkan İsmail Savaş ve Erkan Kaya arasında geçen seçimde Erkan Kaya kamyoncuların yeni başkanı olarak seçildi.

  Yığılca Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantı saat 14.00’da üyelerin katılımı ile başladı.

  Divan kurulu seçiminin ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

  Olağan genel kurulda 2019 ve 2020 yılları yönetim kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu, bilanço ve gelir tablosu genel kurula okundu.

  Okunan raporlar genel kurulda müzakereye açıldı ve ayrı ayrı oy çokluğu ile kabul edildi. Daha sonra 2021 yılı tahmini bütçesi genel kurula okundu ve oy çokluğuyla kabul edildi.

  Dilek ve temennilerin ardından seçime geçildi. Üyelerin oy çokluğu ile seçimin açık oylama olarak yapılmasına karar verildi.

  Genel kurulda 2 aday yarıştı.

  Kooperatifin mevcut başkanı İsmail Savaş ve Erkan Kaya arasında geçen oylama sonucu oy çokluğu ile Erkan Kaya seçildi.

  Kamyoncular kooperatifi eski başkanı İsmail Savaş yaptığı açıklamada, “2014 yılında 82 bin Türk Lirası ile devraldığım kooperatifin 6 yıl sonra yaklaşık 2 Milyon Türk Lirası değerine ulaştırmanın gururunu yaşıyorum. Yeni seçilen arkadaşlarımıza bu başarının devamını dileyerek üyelerimizin öz sermayesini daha da artırmalarını temenni ederek hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

  Yeni seçilen başkan Erkan Kaya, kooperatifin üyelerinin verdiği destekten dolayı teşekkür ettiğini dile getirerek, “Kamyoncularımızın yanında olacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı biz teslim aldık. Bundan sonrada hakkı ile taşıyıp kamyoncu esnafımızın dertlerine derman olmaya gayret göstereceğiz” dedi.

  2 yorum yapılmış

  • Slm hayırlı uğurlu olsun başarılar dikerim28/03/2021 09:23

   Meherrem acar slm hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim
  • melendereli01/04/2021 21:03

   erkan başkanım.başarılarınızın devamını dilerim. yaşınız genc olsaydı sizi belediye başkanı olarak görmek isterdik. yığılcamıza senin gibi başkan gelmez. allah uzun ömürler versin büyük BAŞKAN :)
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.