Gündem

Kuşcu, Yığılca Balını Anlattı

25/03/2021 08:41

Doktorum yanımda programında Yığılca Balı konuşuldu.

Kuşcu, Yığılca Balını Anlattı

       Yığılca'lı dizi oyuncusu Sezgin Kuşcu katıldığı “Doktorum Yanımda” programında tüm Dünya'yı etkisi altına alan Korona virüsten Yığılca balı, cevizi ve fındığı ile korunduğunu söyledi. 
  Birbirinden farklı reyting rekorları kıran dizilerde rol alan Sezgin Kuşcu, tv programını izleyenlerin dikkatini çekerek Yığılca balını ön plana çıkardı. 
  Bilindiği gibi bal, propolis gibi arı ürünleri korona virüse karşı vücudun direncini artırıyor ve korunmaya yardımcı oluyor.
  Her girdiği ortamda Yığılca ve Düzce'den övgü ile bahseden Kuşcu tam bir Yığılca aşığı. Memleketini katıldığı her platformda dile getirerek Yığılca'nın turizm bölgelerini sıralamaya çalışan Kuşcu, Yığılca balı ve arısını da unutmuyor. 
  Programda konuşan Kuşcu, “ Yığılca küçük bir yer ama doğa ile iç içe. Bizim ilçemizin meşhur bir balı var. Biz bal, fındık ve ceviz ile beslenmemize önem verdik. Kalabalık ortamlara girdiğimiz de de çift maske kullandık. Balımızda katkı olmadığı için sıkıntı yaşamadık. İstanbul da yaşıyorum ama pandemi döneminde ilçemizde kaldım. Bu dönem bu ürünlerle beslenmek korunmamızda bizlere yardımcı oldu” dedi.

  6031 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • sezgin kuşcu23/03/2021 14:21

   teşekkürler yığılcanın sesi gazetesi
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.