Gündem

Yığılca yolundaki çalışmaları yakından takip ediyor

08/09/2020 10:08

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam Yığılca Düzce yolundaki çalışmaları yakından takip ediyor.

Yığılca yolundaki çalışmaları yakından takip ediyor

  Yığılca yolundaki çalışmaların tüm hızı ile devam ettiğini dile getiren Belediye Başkanı Rasim Çam “tüm halkımız müsterih olsun yolun yakinen takipçiyiz” dedi.

  Şantiyeyi ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldığını ifade eden Başkan Çam, “saygı değer Yığılcalı hemşehrilerimiz rahat ve müsterih olun ki Yığılca yolunun takipçisiyim. Yığılca yolunun takipçisi olduğumu yüklenici firmanın mühendis ve  çalışanlarından öğrenebilirsiniz.  Yol çalışmalarının tıkandığı her daim sorunları hep çözüme kavuşturduk. Elhamdülillah şuan itibariyle tam hızıyla çalışmalar devam etmektedir” dedi.

  Yolun kısa sürede ulaşıma açılacağı bilgisini paylaşan Başkan Çam, “şirket yetkilileri ile yaptığımız görüşmede en kısa sürede yolun ulaşıma açılacağının müjdesini halkıma duyururken bu çalışmalarda emeği geçen başta  sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu, Sayın Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Sayın Düzce Milletvekilleri Ümit Yılmaz, Ayşe Keşir, Fahri Çakır, İl başkanımız İlhami Caboğlu, Mustafa Keskin'e tüm siyasi ve özel kuruluşlarına desteğini hiç esirgemeyen Yığılca'mın güzel insanları ve şahsım adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım”dedi.

  12298 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.