Gündem

İyi Partiden Çocuklara Bayram Sevinci

29/07/2020 08:03

İYİ Parti Yığılca  ilçe başkanlığı, yaklaşan kurban bayramı öncesinde çocukların ...

İyi Partiden Çocuklara Bayram Sevinci

  İYİ Parti Yığılca  ilçe başkanlığı, yaklaşan kurban bayramı öncesinde çocukların yüzünü güldürdü. Çocuklara ayakkabı ve kıyafet  dağıtarak bayram öncesi mutluluk yaşattı.

  İYİ Parti Yığılca ilçe başkanı Hüseyin Temizel yaptığı açıklamada, “geçtiğimiz bayramlarda olduğu gibi bu bayramda çocuk sevinçlerini artırmak ve onların yüzlerini güldürmek için elimizden geldiğince yardım etmeye ve onları bu bayramda da mutlu etmeye  çalışıyoruz. Yeter ki tüm çocuklarımız bu bayramda da yüzleri gülsün”dedi.

  Bayram desteklerinin giderek daha çok vatandaşı kapsayacak bir şekilde yapıldığını söyleyen Başkan Temizel yardımların da giysi ve gıda olmak üzere farklı türlerde yapılacağını sözlerine ekledi.

  Temizel, “Düzce İYİ Parti bünyesinde gerçekleştirilen Düzce İYİ Parti kadın politikaları il ilçe başkanlarının bayramda 100 çocuk sevindirelim kampanyası amacına ulaşmıştır. Tüm çocuklarımıza sevgilerimizle Dünyayı İyilik kurtaracak” dedi.

  10284 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Semih Erdoğan29/07/2020 10:51

   çok iyi olmuş keşkle çocukların eline de bizim bayramlıklarımızı iyi parti aldı diye döviz yaptırım verseydiniz. neden yaptığınız iyiliği gösterme ve iyilik yaptığınız kişiyi rencide etme ihtiyacı duyarsınız ki. o çocukların yüzünü kapatın en azından. bir dakika durun düşünün muhtacım ve benim çocuklarım onlar . ne hissederdim diye.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.