Gündem

KİM NE DÜŞÜNÜYORSA DÜŞÜNSÜN.!

02/06/2020 12:46
KİM NE DÜŞÜNÜYORSA DÜŞÜNSÜN.!

  Beni tanıyanlar az çok bilir.

  Halk mağdur ise yeri geldiğinde babamı bile tanımam. Kim olursa olsun bu yüzden kimse sevmez beni. Yaradan sevsin yeter bana.

  Şimdiki Belediye başkanımız Yığılca'nın suyu gibi kendiside kalbide saf ve temiz.

  Gördüğüm ve izlediğim kadarıyla bu güne kadar siyasetide yalansız dolansız kalbi gibi temiz yapıyor.

  Geçmişi şöyle bi hatırlayalım bu günüde hatırlayalım bakalım değerli kamuoyu.

  Rasim Çam'a buradan kamuoyu önünde bir kez daha siz değerli Yığılcalı kardeşlerim adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Neden mi.?

  Rasim Başkan daha önceki birileri gibi bunu ben yaptım şunu ben yaptırıyorum diye yalan makinası olmuyor enazından.

  Hatta dün akşam biri aklıma gelmişti şimdi burda olsaydı ne atıp tutardı be demiştim. Yanılmadım bu akşam şaşırdım valla. Hislerim beni yanıltmadı. Belki haberi bile yoktur şahsın o yazıdan diyecem ama mutlaka okumuştur, haberi olmuştur.

  Bazı sosyal medya hesaplarında gördüm ki şahıs 2 aydır kapalı kalan Yığılca yolunu son gün hemencecik açtırıvermiş. Ay sağol valla madem bu kadar beceriklisin 6 yıl önce hani bi sözün vardı, Yığılca halkına viyadükler tüneller yaptıracam görevi alırsam 2 yıl içinde diyordun.

  Bizde inandık yalancı yazarın olduk. 5 yıl milletin vebalini aldık sayende. Görevi aldın milletin sırtına bindin. Rahat battı milletin başına padişah oldun. Hadi ordan yol yapacakmış yol açmışmış... Bu yalanlarla ahirette nasıl hesap verecen be adam, Allah affetsin. Bide hacısın sen.

  Neyse şimdi konumuz bu değil zaten benim günahım bana yetiyor, ölmüş birinin peşinden konuşulmaz.

  Biz asıl konumuza dönelim. Rasim başkan gerçekten demir değmemiş saf bir su gibi kendisi de kalbide tertemiz bi adam. Göreve geldiği günden buyana bakıyorum, ne yaptıysak halkla birlikte başardık, bundan sonrada halkla birlikte başaracağız deyimleriyle açıklamalar yapıyor. Başkan oldum diye ne oldum delisi olmadı, olmazda inş. Çünkü biliyorki yerel siyaset genel siyasete benzemez.

  Yerel siyaset bulunduğun bölgede halkın gücü sevgisi ve güveniyle olur. Bu ilçe halkı yalanlardan, dolandan tehditlerden bıktı artık.! İlçeye yalansız siyaset ve huzur lazımdı. Siz değerli Yığılca'lılar sayesinde buda gerçekleşti çok şükür . TSK'ler

  43540 kez okundu.

  5 yorum yapılmış

  • Yigilcali02/06/2020 16:14

   Rasim camin değerini bilelim daha kötüsü de glblrdi bu adam en azından başkaları gibi yalakalik yazmıyo
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Yığılca şu 02/06/2020 18:47

   Bu gibi işler canlı yayın yapmakla olmuyor bira örnek alacaksa Kaynaşlı belediye başkanı nı Birol Şahin i örnek alsın halk olarak artık Yığılca dada bir şeyler yapılsın merkezin içi köstebek yuvası gibi bırakın boş boş atışmayı sosyal medyadan neden seçildi kendisi bir sorun icraat bekliyoruz eski başkan yeni başkan bıraksınlar sosyal medyadan iş yol halkı n sorunlarıyla la uğraşsın tavsiyem budur
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  • Bir Yığılcalı02/06/2020 19:49

   Tamam Rasim başkanı bizde severiz ama övgününde bir dozu olur canım
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Duzceli02/06/2020 20:32

   Su sıyaset cok degısık bır sey zamanında muzaffer yıgıt soyle boyle şimdi rasım cam soyle boyle sıyaset analdıgım kadaryla dansöz misali bır oyana bır buyana
     (Toplam 7 oy kullanıldı.)
  • Müfettiş gadget12/06/2020 01:15

   Herşeyi basir esmasıyla gören mevlam kimin haklı kimin haksız, kimin masum kimin şeytan,kimin cebinini kimin gönlünü doldurup malına mal katıp kul hakkıyla dolu amel defteri bıraktığını gayet iyi biliyor.O yüzden, artık hiç bir idareci yoktur ki devletin mesai dışında kendi şahsı için yaktığı elektrikten bile hesap olunmasın.Makam ve mevkiler kabir kapısna kadar...
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.