Gündem

Gökdemir, İktidara Yüklendi

13/05/2011 05:59
Gökdemir, İktidara Yüklendi

  Geçtiğimiz gün Saadet Partisi İl ve ilçe yönetimi ile Yığılca'ya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundular. Saadet Partisi Milletvekili adayları Abdullah Yalman, Selim Gökdemir, İl Başkanı Ertuğrul Yılmaz, Yığılca İlçe Başkanı Bahadır Kıbrıs,Gençlik Kolları Başkanı Orhan Kılıç, Cumayeri İlçe Başkanı Hüseyin Keleş ve parti teşkilatı ile gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Saadet Partisi Milletvekili adayı Selim Gökdemir önemli açıklamalara da değindi. Gökdemir Ziyaret sırasında yaptığı açıklama da "Yığılca esnafını ve halkına ziyaret ettik. Halktan ve esnaftan yakın dan ilgi gördük. Vatandaşlarımıza refah yol döneminde yapmış olduğumuz hizmetleri aktardık. İktidara geldiğimizde tekrar hizmetlerimizden faydalanabileceklerini ve sıkıntılarını giderebileceğimizi aktardık. Düzce'nin gidilmedik ilçesini bırakmadık. Parti teşkilatımız ile birlikte kapı kapı dolaşıyoruz. Burada siftah yapmadan kepenk kapatan esnafımızın dertlerini dinledik." Dedi. Ticaretin asıl durgunluk nedenini emekli maaşlarına zam olmaması ve işçilerin maaşlarına zam yapılmaması olduğuna mâl eden Gökdemir açıklamasının devamında "eğer bizim dönemimizde ki gibi emekliye ve işçiye zam yapılsaydı bugün esnafımız siftahını da yapardı, batar durumdan da kurtulmuş olurdu. Düzce'nin bir çok ilçesi ile Yığılca'da aynı durumda. Sayın Başbakan geldi. 44 yıl önce gelen Başbakan hangi sözleri veride de yaptı. Aynı şekilde şimdi gelen Başbakan da sözlerini tutmayacaktır. Bunları yapabilecek tek iktidar Saadet İktidarıdır. Çünkü biz yaptık yine yaparız. Adeta cennetin bir köşesi gibi olan Yığılca, Düzce'nin en güzel ilçesidir. Başbakan başta olmak üzere herkes kendi şehirlerine hizmeti taşıdılar. 8-9 yıldır burayı hatırlamayanlar şimdi mi hatırlayacaklar. Sn. Kaşıkoğlu'nun Yığılca çıkmaz sokaktan çıkarılacak ifadesini 9 yıllık Milletvekili sıfatı ile kullanması çok manidardır. Biz geçmişte nasıl hizmeti taşıdıysak önce Yığılca olmak üzere sırası ile hizmete susayan diğer ilçelere de hizmeti taşıyacağız" dedi. Saadet Partisinin birinci sıra Milletvekili adayı Abdullah Yalman'ın Yığılca'nın yollarını en iyi yapacak kişi olduğunu savunan Milletvekili adayı Selim Gökdemir "1.sıra Milletvekili adayımız harita mühendisidir. Sadece Yığılca-Düzce yolu değil Alaplı yolunu ve nihayetine Yığılca-Yedigöller yolunu da en iyi biz yaparız. Çok daha derin projelerimiz var. Alnımız Ak Bir şekilde bu halkın karşısına çıkacağız" dedi.

  28180 kez okundu.

  4 yorum yapılmış

  • İsmail13/05/2011 11:51

   Saaadet partisi yeteri kadar çalışma yapmıyor. Bahadır hoca yerel seçimlerde Yığılca'ya çok önem vermişti. fakat şuan onları takip edemez olduk. Yığılca'ya bazen Salı günleri gelip esnafa Selam vermekle olmaz bu iş.
  • BAHADIR KIBRIS14/05/2011 12:44

   SEVGİLİ KARDEŞİM.HAKLISINIZ .İNŞAALAH ÇOK YAKINDA KALDIĞIMIZ YERDEN HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ.DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.BU UYARINIZI AYNEN ALDIK. TEŞEKKÜR EDERİZ.ALLAH RAZI OLSUN.SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZDE YARDIM VE DESTEKLERİNİZİ VERMEYE DEVAM EDERSENİZ ALLAHIN İZNİ İLE BAŞARILARIMIZ KENDİLİĞİNDEN GELECEKTİR İNŞAALAH.SELAM VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.
  • Tarık14/05/2011 14:11

   Bahadır bey iyi güzel seçim çalışmalarınız var fakat ben bir yığılcalı olarak kime oy vereceğimi şaşırdım doğrusu. ayrıca gönlüm sizden yana bunu bilesiniz fakat bu adaylar kimdir kim değildir bilmemiz gerekir. hiç kendilerini tanıtıcı özgeçmişlerini anlatan birşeylere rastlamadık. haberde oy istemişler ziyaret etmişler. kendilerini anlatsınlar haber yaptırın röportaj yaptırın. Yığılca adayları iyice bir tanısın.
  • isimsiz..19/05/2011 09:41

   chp bişeyler yapabilsin diye bu parti tekrar hortlatıldı ak partinin oyunu bole bilmek için kullanılan suretlerden başka hiçbirşey degil bu parti mehsupları acaba merak ediyorum kendileri kendi partilerine oy atıyolarmı
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.