Yazarlar

Hizmet yarışımı liste savaşımı‏

Orhan ACAR

  2014 Yerel Seçimlerinde yaşanacak seçim heyecanın başta Türkiyemiz olmak üzere saklı Kent Turizm İlçemizde de sevgiye dayalı, barış kardeşlik, birlik ve berberlik içinde geçmesini temenni ederim.
  Seçim heyecanı 30 Mart yaklaştıkca daha da artmakta olduğundan seçime giren adayları da bir telaş almış görünmekte. Son günlerde kahve köşelerinde konuşmalar daha da bir ortam yaratmakta. Konuşmalar olumlu olmalı çamur at izi kalsın olmamalı. Siyasi edep unsur taşımalıdır. Kişilerin kişilik haklarına her zaman saygı duyulmalıdır.
  31 Mart sabahı herkes birbirini kucaklamalıdır. Kaybeden kazananı tebrik etmeli başarılar dilemelidir. İlçemiz için gerçekleştirilecek her proje sen yaptın ben yaptım kavgasında olmadan İlçemiz halkına kazandırılacağından emin olunmalı.
  Geçmişlerden ders alınarak daha iyi bir seçim atmosferi heyecanı yaşanmalıdır. Kazanan yine İlçemiz halkı olmalıdır. Her adayın vaad ettikleri projeler elbette İlçemiz halkının sorunlarına hitap edecek olmasından şüphe duyulmamalıdır.
  İlçemiz Halkı bu seçim atmosferinde elbette her bir adayı ayrı ayrı değerlendirerek projelerine oy verecektir. Halkın iradesine saygı duyulmalıdır.

  2099 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları