Gündem

Kaymakam Kurt'tan Teşekkür

02/02/2021 09:04

Geçtiğimiz hafta gündeme getirdiğimiz Aydın Uzun'a, Yığılca Kaymakamı Abdullah Kurt teşekkür etti. Yığılca Kaymakamlığı sayfasında yayınlanan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi.

Kaymakam Kurt'tan Teşekkür

      “Onu bazen kuşları yemlerken, bazen kedileri beslerken çoğu zaman da sokak köpeklerini severken görürsünüz. Sokak hayvanlarını bir çoğumuz severiz de O, bize sokak hayvanlarının en güzel nasıl sevileceğini de gösterir. Hangi sokak köpeğinin üzerinde üşümesin diye bir kıyafet, örtü görsek, biliriz ki onun merhameti; köpeklere tek tek büskivileri en güzel şekilde yediren de yine O'dur. Onun olduğu yerde hiçbir sokak hayvanı ilgisiz ve sahipsiz değildir; hayvanlarını severken ki insani güzelliği, sadece kendisini değil bütün bir İlçeyi güzelleştirir. İyi ki bizim İlçemizdensin ve iyi ki kalbimizdesin Aydın Uzun.
  Kıymetli hemşehrilerimiz; ilçemiz sakini, hayvansever Aydın Uzun'un talebi doğrultusunda ilçemizin bazı noktalarına barınak, sokakların belirli noktalarına da yemeklik ve suluk bıraktık, bu güzel insanın gayreti ve hatırına boş gördüğümüz de bu kapları, boş bırakmayalım”

  1 yorum yapılmış

  • TUNCAY DEMİR 03/02/2021 10:54

   Aydın abimizi küçük yaşlarda beri tanırım cebindeki son parayla kedilere tavuk aldığını hep bilirim o konuşamayan hayvanların dili Allah dan dileyim aydın abimize uzun ömür veesin
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.