Gündem

Gazetemizin 13. Yılında anlamlı kutlamalar

20/01/2021 08:30

Gazetemiz 13. yıl dönümünde de benimsemiş olduğu yayın ilkesi, dürüst, tarafsız, doğru haber ve gazetecilik anlayışı ile yoluna devam ediyor.

Gazetemizin 13. Yılında anlamlı kutlamalar
  • Düzce Valisi Cevdet Atay kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi.

  “Basın kuruluşlarımızın; hukuka uygun tarafsızlık içinde kişi haklarına ve özel haklara saygılı toplumun hassasiyetine özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimizin ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda toplumun doğru ve tarafsız şekilde bilgilenmesine haber almasına katkı sağlayan basınımızın önemli bir üyesi olan Yığılca’nın Sesi Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınıza sağlık ve başarılar dilerim” dedi.   

  • Tedavisini devam edilen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ise, başarılarının devamını dileyerek,

  “başarılı bir gazetecilik yapan başta gazetenin kurucusu Ahmet Alkan'a, aynı özveri titizliğiyle gazeteyi bu noktalara taşıyan sevgili Gökhan Alkan'a gösterdiği üstün başarıdan dolayı şükranlarımı sunarım”dedi.

  • Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı,

  “Yayın hayatına başladığı 20 Ocak 2009 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti dile getiren Yığılcanın Sesi Gazetesinin tüm yönetici ve çalışanların kuruluş yıl dönümü münasebeti ile kutlar çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

  • Yığılca İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Baltacı,

  “İlçemizin dışarıya açılan ilk medya penceresi olan ve de ilçemizin adını taşıyan hepimizin gururu Yığılcanın sesi gazetesinin yıl dönümünü kutlarım” dedi.

  • UID Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Halil Demir’in Almanya’dan gönderdiği mesajda,

  “Kuruluşundan bu yana ilkeli, doğru ve dürüst yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş bulunan ve özellikle gurbetteki hemşerilerimizin ilçemiz ile ilgili haber kaynağı Yığılca’nın Sesi Gazetesi´nin 13. yayın yıl dönümünü içtenlikle kutlar, gazetenin kurucusu Ahmet Alkan bey ve şahsınızda gazetenin tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları diler, saygılar sunarım” dedi.

  • Yığılca Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak gazetemize ziyarette bulundu.

  Albayrak, Yığılcanınsesi Gazetesi’nin 13. Yıl dönümü kutlayarak, “İlçemizin tek ve değerli medya kuruluşunun 13. Yılını kutluyorum. Basının önemi çok büyük. İlçemizde yaşanan tüm olayları sizlerin sayesinde doğru olarak öğrenebiliyor, gerekli makamlara anında iletebiliyoruz. İlkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi ve dile getirilmesi adına İlçemiz ve milletimiz adına güzel haberler verebilmeniz temennisiyle yayın hayatınızı kutluyorum” dedi.

  • Yığılca Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İlhan Yalçın ise,

  “İlçemizin güzide ve tek yayın kuruluşu olan Yığılcanın sesi gazetesinin yayın hayatında geçirdiği 13. Yılını en içten dileklerimle kutlar başarılarının devamını dilerim.

  • Cumhuriyet Halk Partisi Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı,

  “Tebrikler ve başarılarınızın devamı dilerim. Gazeteciler halkın sesidir nerede bir haksızlık hukuksuzluk ve adaletsizlik varsa dile getirir” dedi.

  • İyi Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Çengel,

  “İlçemizin tanıtımında: Yayımcılık akışı içinde gelişmesinin yanı sıra doğru haber alma, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının ve halkımızın katkıları ile bütünleşerek yapmış olduğunuz habercilik anlayışı İlçemizde ve ülkemizde gündem oluşturmanızda katkılarınızdan dolayı şükranlarımı sunarım”dedi.

  Aynı zamanda sosyal medyada Yığılca’nın sesi gazetesine tebrik mesajları yağdı.

  Yapılan ziyaretlerden ve tebrik mesajlarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yığılcanınsesi Gazetesi imt. Sahibi Gökhan Alkan, “Yapılan ziyaretler ve kutlama mesajları bizleri son derece mutlu etti. Yığılca’mızın yanı sıra yurtdışından da bizleri ilgi takip ederek gücümüze güç katan değerli okurlarımızın kutlama mesajlarından memnun kaldık.  Bundan sonrada doğru ve tarafsız yayıncılık ilkesi doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz”dedi.

  7296 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.