Gündem

Çiftlik muhtarından ekiplere katkı

18/01/2021 13:41

Yığılca’da başlayan kar yağışını etkisini artırarak devam ediyor.

Çiftlik muhtarından ekiplere katkı

  Çiftlik köyü muhtarı Ercan Kaya kapanan köy içi yollarını kendi çabası ile tekrar ulaşıma açtı. Yaptığı çalışmayı sosyal medyada canlı yayında paylaşan Kaya, köy halkının takdirini topladı. 

  İlçe özel idare ekiplerinin yaptığı çalışmalara katkıda bulunan muhtar Kaya, “köy için trafiğin kapanmaması için kendi imkanlarımız doğrultusunda açıyoruz” dedi.

  Ekiplere kolaylıklar dileyen Kaya, “Köyümüzün yolları kapandı. Yaklaşık 60santimetre kar var. Hala daha yağıyor.  Yolu temizliyoruz. Kar kış demeden hizmete devam. Çok şükür kar yağdı. Bugünleri özlemiştik. Köyümüzün içini temizliyoruz. Vatandaşlarımızın yaya olarak dışarı çıkabilmelerine katkıda bulunuyoruz” dedi.

  8292 kez okundu.

  4 yorum yapılmış

  • Mehmetdemir17/01/2021 17:39

   Allah razı olsun muhtarımızdan çok tşkkür ederiz
  • Yıgılcalı 17/01/2021 18:36

   Diğer muhtarlara duyurulur helal olsun
  • Yığılcalı18/01/2021 16:53

   Diğer muhtarlara duyrulur diyen vatandaş. Bu yapılan davranış muhtarlar arası bir yarışmıdırki gaz veriyosun millete. Ne biliyorsun diğer muhtarların yapmadığını illa reklammı yapalım halkın gözüne girmek için ya da belirli bi yere gelebilmek için mi çalışma yapılcak elbette hayır. Kim ne makama gelirse gelsin gelip geçici önemli olan yaptığı hizmettir. Ama yapılan hizmetide halkın gözüne sokmakta ne biliyim boş yani Allah bilsin yeter gerekli yerde elbette
  • Yığılcalı18/01/2021 16:57

   Gerek muhtar gerek siyasi hiç farketmez dakika başı şunu yaptik bunu yaptik şurdayiz burdayız deyip halkı üst düzeyleri kandırmanın alemi yok. Reklamı çok iyi yapanlar birer birer koltuklari altlarindan kayıyor. Öyle muhtar biliyorumki köyü pahasina yapamayacağı iş yoktur. Dürüst, adaletli, merhametli, insam gibi insan muhtar bilirim.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.