Gündem

Yedigöller Yolu Başka Bahara mı Kaldı!

31/12/2020 16:02

Yığılca'dan rahatlıkla ulaşımın sağlanabildiği yılda yaklaşık 3 Milyon turistin ziyaret ettiği Yedigöller son bahar renkleri ile büyülüyor.

Yedigöller Yolu Başka Bahara mı Kaldı!

       Yığılca-Düzce yolunda ki çalışmaların hızla devam etmesi Yedigöller yoluna olan ilgiye de artırdı.  Ancak geçtiğimiz dönemlerde büyük emekler sarf edilerek başlatılan yol genişletme ve düzenleme çalışmaları yarıda kaldı. Siyasilerin her biri Yedigöller yolunu yapacağız ifadelerine yer verdi ama yaklaşık 6 aydır yolda bir çalışma yok.  23km'si köy yoluna tekabül eden kalan 14 km'si Yedigöller'e hitap eden ve yılda yaklaşık 3 milyon kişinin kullandığı Yedigöller yolu bakımsız.
  Yaklaşık 6 aya kadar hummalı giden çalışmalar yarım kaldı. Vatandaşlar, “Yedigöller yolu başka baharımı kaldı” ifadelerine yer veriyor. 
  Yedigöller yolundaki çalışmaları kim neden durdurdu bilinmez ama yolda ki çalışmaların tekrar devam etmesi Yığılca için büyük önem taşıyor. 

  4978 kez okundu.

  2 yorum yapılmış

  • Yığılcalı29/12/2020 13:14

   Nerde bizim birinci çıkarttığımız igm başkan. verdiği sözleri unutmuşlarmı
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • yığılcalı 29/12/2020 19:17

   Nerde belediye merkezin içi bile felaket başı boş köpekler failete geçemeyen atm boşu boşuna önceki yapılan yapıları kır dök yerine bir şey yok anlamsız ne zaman yapılacak yapılanları parçalamak yerine yeni projeler üretip yapılabilinir heryer köstebek yuvası gibi kısıtlamada merkezin içi yıkayabilir bu köpeklere bir çözüm bulunsa iyi olur hayvanlar aç tabi insana saldırıyorlar çözüm üretin halk hizmet bekliyor
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.