Gündem

Vali Cevdet Atay Huzurevlerini Ziyaret Etti

20/12/2020 10:36

Muharrem Sancaklı Huzurevinde denetimlerde bulunarak, huzurevi sakinleri ile  tek tek sohbet ederek taleplerini dinledi.

Vali Cevdet Atay Huzurevlerini Ziyaret Etti

  Düzce Valisi Cevdet Atay, Neriman Çilingir Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Hilmi Çilingir Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ve

  Ziyaret ve incelemeleri sırasında; milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleri olan saygıdeğer büyüklerin hayatlarını kolaylaştırmanın herkesin ortak sorumluluğu olduğunu belirten Vali Cevdet Atay, sosyal devlet anlayışı ile devletimizin her türlü imkânı yaşlılarımızın hizmetindedir. Toplumumuzun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli özelliklerinden birisinin yaşlılarına karşı gösterdiği sevgi, saygı ve hürmet olduğunu ifade etti.

  Atay, “Yaşlılarımızla en iyi şekilde ilgilenmek onların hayır dualarını almak tek amacımızdır. Onlar bizim baştacımızdır huzurevi personelimizden, çalışanlarımızdan isteğimiz onların da bu anlayışla büyüklerimize hizmet etmeleridir. Huzurevi çalışanlarına talimatım büyüklerimizin bir dediği  iki edilmeyecektir” İfadelerinde bulundu.

   Ziyaret ve incelemelerinde büyüklerimizle birer birer görüşüp ilgilenen Vali Atay, büyüklerimizin talep ve ihtiyaçlarının karşılanması için huzurevi yetkililerini talimatlandırdı.

  5906 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.