Gündem

Albayrak, “Söz verdik Yapıyoruz”

15/12/2020 07:11

2011 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yığılca ilçesine ziyareti sırasında verdiği yol sözü tamamlanıyor.

Albayrak, “Söz verdik Yapıyoruz”

      Ak Parti İlçe başkanı Dursun Albayrak yapımı devam eden Yığılca-Düzce karayolu için açıklamalarda bulundu. 
  Albayrak yaptığı açıklamada yol çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini dile getirerek viyadüklerinde ihalelerinin tamamlandığını ifade etti. 
  Başkan Albayrak açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
  “2011 yılında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilçemizi ziyareti ile başlayan Yığılca/Düzce ve Yığılca/Alaplı arası yol yapım çalışmalarımız uzun süren proje çalışmaları ve yapılan birçok değişiklik ile hiç bir sorun ve sıkıntı olmadan devam etmektedir. Yolumuzun hasanlar köyünden Dutlar köyümüze kadar asfaltını tamamladık. Ayrıca Dutlar köyü ve Dutlar/Aydın mahallemize yapılacak olan viyadüklerin ihaleleri bitmiştir. Yüklenici firma bahar aylarının başlangıcı ile yapım çalışmalarına başlayacaktır. Ayrıca Akçaören bölgemizde yapılacak olan viyadük ihale aşamasındadır.

  • YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

  Başkan Albayak, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek, “kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti kadrolarımızın ilçemiz ve köylerimize yapmış olduğu hizmetler halkımızın takdirindedir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçemiz ve köylerimize yapılacak olan tüm çalışmalarımızı da program dahilinde yapmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile ilçemizde yapılan tüm hizmetlerin kazandırılmasında bizlere büyük destek veren dünya lideri cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, AK Parti il başkanımız sayın Mustafa Keskin, Milletvekillerimiz sayın Ayşe Keşir ve Sayın Fahri Çakır'a şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi. 

  7465 kez okundu.

  3 yorum yapılmış

  • Yörükler köyünden metin çelik14/12/2020 20:35

   Sayın başkan yörükler köyünün köprü sorununuda çözersiniz inşallah birde köylülerin tarlalarını temizleyin yollara atmalarının kanuni yaptırımı yokmu buda buýuk sorun devletten sadece istiyoruz ama bizim halkımız verilen hizmeti korumuyor yollarımız pislik dolu sınır direkleri yollara indirilmiş yıgılca il özel idare başkanlıgı bu düzensizlige dur demeli
  • Aslı astarı14/12/2020 22:45

   Allah aşkına bana biri izah edebilirmi bu yığılca yolunu vekil ümit yılmaz mı, Rasim başkan mı, AKP vekiller mi, yoksa ilçe başkanı mı yaptırıyor 2011 yılından beri bir bitme di şu yol yıl olmuş 2021 15 gün kala hayırlı işler
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  • İsmail22/12/2020 15:16

   Tabiki Cumhurbaşkanının desteği ile yapılıyor bu yol. Belediye başkanı kim bu kadar masrafın altından kalkacak? Biraz aklınızı çalıştırsanız Cumhurbaşkanının talimatıyla bu işlerin yürüdüğünü görürsünüz. Ama bazıları gerçekten kafasını çalıştıramıyor. Yol yapımında belediye başkanı ve vekil ümit yılmazın hiçbir katkısı yok. Tamamen Cumhurbaşkanı isteği ile yapım devam ediyor.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.