Gündem

Yığılca’da 7 Gün Boyunca Denetimler Yapıldı

27/10/2020 13:57

İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine 'Koronavirüs Salgını' konulu ek genelgeye göre tüm il ve ilçelerde 7 gün boyunca denetimler devam etti. Bu kapsamda Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı kararlar gereği Yığılca ilçesinde de denetimler yapıldı. Yığılca İlçesinde oluşturulan ekipler 7 gün boyunca denetimlerini sürdürdü.

Yığılca’da 7 Gün Boyunca Denetimler Yapıldı

       19 Ekim Pazartesi günü başlayan denetimler umuma açık istirahat ve eğlence yerleri başta olmak üzere kafe, restoran gibi yeme içme mekanlarının, 20 Ekim Salı şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapılan her türlü toplu ulaşım araçları (okul servisleri dahil) ile havalimanı/gar/otogarların, 21 Ekim Çarşamba organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere toplu işçi çalıştırılan fabrika, işletme ile personel servislerinin, 22 Ekim Perşembe tanılı ya da temaslı olması nedeniyle izolasyona tabi tutulan kişilerin, 23 Ekim Cuma AVM'ler, cami ve mescitler, halı sahalar/spor tesislerinin, 24 Ekim Cumartesi kamuya açık alanların (cadde, sokak, park ve bahçeler, piknik alanları, pazar yerleri, sahiller), 25 Ekim Pazar berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, düğün ve/veya nikah salonları ile lunapark/tematik parkların denetlendi. 

  1 yorum yapılmış

  • yığılcalı 27/10/2020 22:22

   marketlerin fiyatlarını da denetlediler mi acaba yığılcanin içini bir ilaçlama yapılsa cok iyi olur başı boş köpekler var çok kaldırımlar pis birde pire var bunlarada bir çözüm bulunsa iyi olur çocuklarımız okula gidiyo kimi zaman köpekler saldırıyor bir önce çözüm bulunsun duyurulur
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.