Gündem

Ak Parti İl Başkanı Keskin Yığılca’da

16/10/2020 07:57

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Yığılca Koordinatörü Tekin Hacıoğlu ile birlikte Yığılca ilçesinde bir dizi ziyarette bulundular.

Ak Parti İl Başkanı Keskin Yığılca’da

  Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak ve İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Yılgın ile birlikte ilk olarak Yeniyer - Dibektaş köyü grup yolunda incelemelerde bulunan ekip daha sonra Sarıkaya Mağarasını ziyaret etti.

  İlçe  turizminde büyük potansiyele sahip, içinde şelaleler ve göletler barındıran, doğal güzelliğiyle hayran bırakan Sarıkaya Mağarası ziyaret edildi.

  AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin burada yaptığı açıklamada, Sarıkaya köyünü  Aksu köyüne bağlanan yolun bu sene sonuna kadar  asfalt yapacaklarını söyledi.

  • Başkan Çam’a Ziyaret

  Sarıkaya mağarası ziyaretinin ardından Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ı makamında ziyaret eden Ak Parti heyeti burada  yapılan çalışmaları ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

  • Haftalık toplantı yapıldı

  Ak Parti ilçe başkanlığı tarafından haftalık olarak gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanı Mustafa Keskin’de katıldı.  Toplantının sona ermesinin ardından Keskin Yığılca’dan ayrıldı.

  3626 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.