Gündem

Ak Parti'de, Albayrak Farkı

14/10/2020 10:09

Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, köy ve mahallelerde yapılan çalışmaları değerlendirerek ilçe sorunlarını genel merkeze taşıdıklarını belirtti. İlçede siyasetin renginin değiştiğini ifade eden Albayrak, “vatandaşımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ak Parti'de, Albayrak Farkı

       Ocak ayında göreve başlayan Dursun Albayrak kısa bir zamanda ilçedeki eksiklikleri tespit ederek çözüme kavuşturmak adına çalışmalar yapıyor. 
  Göreve geldiği günden buyana ilçede bir çok çalışmaya imza atan İlçe Başkanı Dursun Albayrak , “39 köyümüz ve 4 mahallemiz ile birlikte hiçbir ayrım yapmadan muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirerek İl Genel Meclisi üyemiz Hüseyin Yılgın ile birlikte çalışıyoruz. Pandemi sürecinin başında olduğu gibi halen vatandaşlarımıza maske dağıtımına devam ediyoruz. Ak Parti Genel Merkezimizden gelen destekler ile vefa gurubu ve Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyoruz. İlk olarak köy yollarımızda başlattığımız yol genişletme çalışmalarımızın yanı sıra alt yapı ve içme suyu projelerimize ağırlık veriyoruz. Yığılca'nın turizm konusunda yol kat etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bilindiği gibi Yedigöller yolumuzda çalışma başlattık. Ancak içinde bulunduğumuz süreçten dolayı biraz ara vermek zorunda kaldık. Çalışmalarımız kısa bir zamanda tekrar devam edecek. Yığılca yolunda ki çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yolumuzun bu yıl yaklaşık 5 kilometresini ulaşıma açacağız. Düzce Milletvekillerimiz sayın Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve İl Başkanımız sayın Mustafa Keskin'in destekleri ile Yığılca'nın eksik olan hizmetlerini tamamlayacağız. Siyasetin dargınlarını kenara bırakarak, kucaklayıcı olup kimseyi ayırt etmeden tüm halkımızın dertlerine ortak oluyoruz. Sen ben kavgasına bizim partimizde yer yok” ifadelerine yer verdi. 

  5350 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.