Gündem

Vali Atay ve Karayolları yetkilileri Yığılca yolunda

23/09/2020 11:52

Düzce Valisi Cevdet Atay bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Yığılca ilçesini ziyaret etti.

Vali Atay ve Karayolları yetkilileri Yığılca yolunda

  Vali Atay’a, Karayolları Bölge Müdürü İlhan Aytekin, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Yığılca Kaymakamı Abdullah Kurt, Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın, Ramazan Baltacı, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Mhp İlçe Başkanı İlhan Yalçın’da eşlik etti.

  Vali Cevdet Atay ilk olarak Yığılca yolunda incelemelerde bulundu. Yığılca yolundaki çalışmaların yakın takipçisi olduğunu belirten Vali Atay, yolun yaklaşık 5 kilometrelik kısmının yakın bir zamanda ulaşıma açılacağı bilgisini paylaştı.

  Karayolları yetkilileri ve firma yetkilileri ile bir araya gelen Atay, Yığılca yolunun büyük bir yatırım olduğunu belirtti.

  Belediye Başkanı Rasim Çam ve Kaymakam Abdullah Kurt yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken ilçe merkezindeki trafik akışının rahatlaması için çevre yolu ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Yapılan açıklamalarda çevre yolunun çalışmalarına başlanılacağı yatırım programına alındığı ifade edildi.

  Yığılca yolundaki çalışmaların incelemesinin ardından Yığılca merkeze gelerek vatandaşa maske dağıtan Vali Atay, köylü pazarından alışverişte yaptı. Pazardaki vatandaşları dinleyerek alışveriş yapan aynı zaman da maske dağıtımı yapan Vali Atay daha sonra Yığılca’dan ayrıldı.

  8870 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.