Gündem

Başkan Albayrak Güven Tazeledi

21/09/2020 08:55

Ak Parti 7. Olağan ilçe kongresi yapıldı.

Başkan Albayrak Güven Tazeledi

  Yığılca Kapalı pazaryerinde sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek yapılan olağan ilçe kongresinde daha önce atama yolu ile ilçe başkanı olarak görevlendirilen ilçe başkanı Dursun Albayrak delegelerinde oyunu alarak güven tazeledi.

  Yığılca İlçesi 7. Olağan Kongresi AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Koordinatör Milletvekili Recep Uncuoğlu, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, 23. Dönem Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve  delegelerin katılımıyla heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştirildi.

  Ayrıca Kongreye Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ve siyasi parti başkanları da katılarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.

  Ak Parti ilçe başkanı Dursun Albayrak, Ak Partinin farklı kademelerinde daha önce görev yaptığını belirterek, “Bugün sizlerin de desteği ile seçilmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

  Albayrak yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

  “Bugün İlçe  kongremize katılarak bizleri onurlandıran AK Parti il Başkanımız sayın Mustafa Keskin’e, Sakarya milletvekili ve il koordinatörümüz sayın Recep Uncuoğluna,  Milletvekilimiz sayın Fahri Çakıra, önceki dönem milletvekilimiz sayın Celal Erbay’a, İl genel Meclis Başkanımız sayın Çiğdem Günal’a, Gölyaka belediye Başkanımız sayın Yakup Demircan’a, Beyköy Belediye Başkanımız sayın Osman Kılıça, ilcemiz Belediye Başkanı Rasim Çam’a,  ilçemiz diğer Parti başkan arkadaşlarıma ve il genel meclis üyesi arkadaşlarıma, önceki dönem Gümüşova belediye başkanımız sayın Ahmet Azap’a, katılım sağlayan tüm  ilçe başkanı arkadaşlarıma ve tüm il genel Meclis üyelerimize, delegelerimize, Değerli muhtarlarımıza ve STK başkanlarımıza, şahsım, İlçemiz ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

  Kongrede yapılan seçim ile sona erdi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Dursun Albayrak delegelerinde oyunu alarak güven tazeledi.

  Yapılan oylama ile Ak Parti Yığılca İlçe Başkanlığı yönetim listesi şu şekilde oluştu;

  (Başkan)Dursun Albayrak, Ercan Kaya, Ali Yılgın, Oktay Uğurlu, Hakkı Yurtseven, İsmail Yörük, S.Ahmet Bıçaklı, Önder Kaptan, Tacettin  Çelik, İsminur Kaçar, İlknur Temizel, Yasin Düzgün, Recai Ay, Nadir Tiryaki

  7578 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.