Gündem

Başkan Çam, esnaf ile bir araya geldi

26/06/2020 12:12

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, esnaf ile bir araya gelerek yapılan ve yapılacak çalışmaları paylaştı.

Başkan Çam, esnaf ile bir araya geldi

  Yığılca Belediyesi toplantı salonunda yapılan görüşmeye Belediye Başkanı Rasim Çam, Belediye Meclis üyeleri Turgut Ilgın, Hasan Temizel, Dursun Sayın, Davut Yılmaz, Ahmet Kaçar, Erdem Karagüzel’ inde katılımı ile esnaf toplantısı yapıldı. Toplantıda esnafların yanı sıra Yığılca Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Salih Keleş ve Kamyoncular kooperatifi Başkanı İsmail Savaş'da katıldı. 

  Yaklaşık 1 buçuk yıldır ilçede yapılan faaliyetlerin bilgisini paylaşan başkan Çam, esnafın ve halkın sıkıntılarını dinledi.

  Şeffaf belediyecilik kapsamında alınan encümen kararlarını esnaflar ile paylaşan Rasim Çam ilçe genelinde uygulanması gereken bazı kuralları ilçe esnafları ile değerlendirdi.

  Özellikle belediyeye gelir getirmesi düşünülen ve göreve geldiği tarihten bu yana tahsil edilmeyen  işgaliye konusuna yer veren Çam “ İlçemizde özellikle salı ve Cuma günleri yaşanan yoğunluk nedeni ile yaya trafiğini olumsuz etkileyen kaldırım işgalleri konusunda yeni düzenleme getiriyoruz, esnafımızı ve halkımızı rahatlatmak adına bazı önlemler aldık” dedi.

  Daha sonra alınan kararları esnaf ile paylaşan Çam, esnafın sıkıntılarını dinledi.

  Toplantı yapılan fikir alış verişi ile son buldu.

  5644 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.