Gündem

Kurumlarda Değişim Başladı

26/06/2020 12:12

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Tahir Kuşçu ve İlçe Müftüsü Mehmet Nerkiz’e plaket verdi.

Kurumlarda Değişim Başladı

  Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın  ile birlikte tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Tahir Kuşçu ziyaret edildi.

  Kuşçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Buradaki görev süremizin sonuna yaklaştık. İlçede acısı ile tatlısı ile vakit geçirdik. Ziyaretiniz bizleri mutlu etmiştir” dedi.

  Belediye Başkanı Rasim Çam, ziyaret sonrası Jandarma komutanı Mehmet Tahir Kuşçu’ya teşekkür plaket plaketi vererek yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

  Daha sonra İlçe Müftüsü Mehmet Nerkiz makamında ziyaret edildi.

  Müftü Nerkiz, yaklaşık 5 yıldır ilçede görev yaptığı belirterek, “İlçe kalıcı eserler bırakmak için elimizden geleni yaptık. Yığılca doğası ile yeşilin içinde çok güzel bir yer. Burada görev yapmaktan çok mutlu oldum. Mesai arkadaşlarımız ile birlikte güzel vakit geçirdik. Yığılca’ya hizmet etmek için elimizden geleni yaptık” dedi.

  Belediye Başkanı Rasim Çam, Müftü Mehmet Nerkiz’e teşekkür plaketi vererek yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

  İlçede yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi veren Başkan Çam, “İlçemizde görev yapan Jandarma Komutanımız Mehmet Tahir Kuşçu ve ilçe müftümüz Mehmet Nerkiz’in tayinleri çıktı. İlçemizde yapılan çalışmalarda katkılarda bulunan müftümüzün ve komutanımızın yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Yerlerine gelen yeni arkadaşlarımız ile de ilçe halkına hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

  7110 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.