Gündem

Yığılca’da camiler temizlendi

26/06/2020 12:12

Yığılca merkezde bulunan tarihi Orhangazi Camii, Yeni Pazaryeri Camii, Ahmetçiler Cami, İncirler küme evleri camii, Hebeler altı Fatih Camii temizleniyor.

Yığılca’da camiler temizlendi

  Yığılca Belediyesinin uyguladığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yapılan çalışmalarda merkezde bulunan camilerde temizlik çalışmaları yapıldı. Cami cemaati yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, “Yığılca’da dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalara camilerimizi de dahil etmiştik. Daha önce yapılan çalışmalara ek olarak bugün tekrar bir çalışma yaptık. Bilindiği gibi Dünya’da bulunan salgın  Yığılca’mızı da etkilemiştir. İbadethanelerimizi temiz tutarak dezenfeksiyon işlemi yaptık. Halılarımızı yıkattık. Beş camimizde çalışma devam ediyor. Emeği ve desteği bulunan herkese teşekkür ederim” dedi.

  7024 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • yığılcalı 22/06/2020 18:06

   kaymakam bey muhtarlara da soylesin köy camiileri de dezenfekte edilsin muhtarlar uyuyor hele dibektaş muhtarı hepden bitik dibektaş yolu bile yarim asfat yapilmayan yol yağmur yağınca dahada kötü oldu arabalar pert muhtar gidil gelirken görmüyor havadan uçtuğu için sesimizi duyun artık
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.