Gündem

Vali Cevdet Atay Göreve Başladı

18/06/2020 19:15

İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevinde iken Valiler Kararnamesi ile Düzce Valiliği’ne atanan Cevdet Atay görevine başladı.

Vali Cevdet Atay Göreve Başladı

  Son çıkan Valiler kararnamesi ile Düzce Valiliği görevine atanan Cevdet Atay, Düzce’de ki görevine başladı. Valilik bahçesine gelen Vali Atay’ı ilk olarak Düzce İl Emniyet Müdürlüğü karşılama mangası karşıladı. Daha sonra kurum müdürlerinin sosyal mesafe kurallarına uyarak beklediği sırada Vali Atay tek tek kurum ve kuruluş müdürleri ile tanıştı.

  Atay, görevlerin gelip geçici olduğunu hizmeti Düzce’de ki kuruluşlarla hep beraber yapacaklarını ifade ederek, “ Bu yüce göreve Allah’ın izniyle başlıyoruz. Öncelikle bu göreve layık gördükleri için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum. Geçici görevler bunlar. Bu makamlar geçici makamlar. En son burada benden önce bulunan valimiz ayrıldı. Sayın valimize ilimize yaptığı hizmetler için ve ondan önce görev yapan valililerimize yaptıkları hizmetler için şükranlarımı arz ediyorum. Bu görevler tek başına yapılan görevler değil. Sizlerle beraber , milletvekillerimiz, siyasi temsilcilerimiz, mülki amirlerimiz, üniversitemiz ve bununla birlikte daha önce devlet tecrübesi olan belediye başkanımız, sivil tolum kuruluşlarımız, sanayici ve iş adamlarımız, sanayi odalarımız, basın kuruluşlarımız, emniyet ve jandarma teşkilatımız, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla beraber bu ili bulunduğu yerden daha iyi bir noktaya getirmek bizim bu saatten sonra görevimiz. İnşallah Allah burada bize huzurlu, hayırlı ve güzel görevler yapmayı nasip etsin.”dedi.

  Düzce Valisi Cevdet Atay basın açıklamasının ardından makama geçerek Düzce hakkında hazırlanan dosyaları inceledi.

  6521 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.