Gündem

Başkan ve İGM'ler Yolun Peşini Bırakmıyor

09/06/2020 17:13

Yılan hikayesine dönen Yığılca-Düzce karayolunun peşini Belediye Başkanı Rasim Çam ve İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın, Ramazan Muhterem Baltacı bırakmıyor. Geçtiğimiz gün çalışmalara başlanılan Yığılca-Düzce karayolunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Rasim Çam ve İl Genel Meclisi üyeleri çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldılar.

Başkan ve İGM'ler Yolun Peşini Bırakmıyor

      Yığılca-Düzce karayolunda çalışmaların tekrar başlaması için büyük çaba sarf eden Başkan Çam, “Yığılca yolumuzun durumu ile ilgili olarak görüşmeler yaptık ve bugün itibari ile sonuç aldık. Uzun zamandır çalışma olmayan yolumuzda artık çalışmalara başlandı. Yıllardır gündemle olan Yığılca yolunda çalışmalar başladı. Yığılca halkının beklentilerine cevap vermek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Alt yapı dahil viyadüklere kadar tamamın bitirilmesi için ödenek çıkarıldığı tarafımıza iletildi. Yığılcalı vatandaşlarımızın hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan bu yolun takipçisi olacağımızı, viyadükler dahil tamamının takipçisi olacağımın bilinmesini isterim. Diğer siyasi partilerle hiçbir sıkıntımız yok. Çalışmaları hep beraber yürütüyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yoldaki çalışmaların en kısa sürede bitirilip halkımızın hizmetine sunulacağını gönül rahatlığı ile söylüyorum”dedi.
  İl Genel Meclisi üyesi Hüseyin Yılgın pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı yaşadıklarını belirterek , “önceki dönem ihalesini yaptığımız yolumuzun pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı oldu. Şuan itibari ile ödenek sıkıntısı atlattık. Tüm halkımıza hayırlı olsun emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
  İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ise tam kadro olarak yolda çalışmaların başladığını belirterek , “Yığılca yolumuz ile ilgili olarak şantiye ziyareti gerçekleştirdik. Çalışmaları yerinde inceledik. Araç ve gereçleri ile nasip olursa tam kadro olarak iş  başı yapılıyor. Be vesile ile halkımıza hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum. Biliyorsunuz Yığılca yolu artık siyaset üstü bir olaydır. Tüm bileşenler birleşecek ve bugün yanımızda yer alan kim olursa olsun başımızın üzerinde yeri vardır. Öncelikle devlet büyüklerimize ve siyasi büyüklerimize teşekkür ediyorum” dedi.    

  6924 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.