Gündem

Milletvekili Yılmaz, Yığılca'da

19/05/2020 20:18

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, giriş çıkış sınırlandırması yapılan Yığılca ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili Yılmaz, Yığılca'da

  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Yığılca ilçesinde ziyarette bulundular.

  Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, İlçe Başkanı İlhan Yalçın ve partililer tarafından karşılanan heyet sosyal mesafeyi koruyarak Yığılca’da alınan önlemler ile ilgili görüştü.

  İlk olarak Belediye Başkanı Rasim Çam’ı ziyaret eden vekil Yılmaz ve başkan Caboğlu burada Yığılca’da alınan tedbirleri görüştüler. Ayrıca Yığılca yolu da gündeme geldi.

  Daha sonra Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret eden heyet burada Kaymakam Çetin ile görüşerek alınan tedbirleri değerlendirdiler. Ayrıca Yığılca Düzce yolundaki sınırlama ile ilgilide görüş alış verişinde bulundular. İl Başkanı İlhami Caboğlu “Yığılca’da ki sorunlardan haberdarız. Kulağımıza her geleni size aktarmıyoruz ama siz bu ilçenin mülki amirisiniz. İlçede meydana gelen olaylar ile ilgili sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik” dedi.

  Kaymakam Muhammed Çetin ise, alınan tedbirlerin halk sağlığı açısından önemli olduğu vurgusunu yaparak "Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Sizlerinde bildiği gibi Yığılca jeopolitik olarak önemli bir alanda. Bir yanımız Zonguldak diğer yanımız Bolu ve Düzce'den oluşuyor. Gurbette çok vatandaşımız olduğu için alınan tedbirler önemli" dedi.

  Yapılan görüşme karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

  Yığılca Emniyet Amirliğine yapılan ziyaretin ardından heyet ilçeden ayrıldı. 

  5 yorum yapılmış

  • yığılcalı 20/05/2020 00:51

   2023 yılı geliyor ak köyün kara koyun belli olur bu milleti bezdirdiniz kaymakam bey çok ilgileniyor oturduğu yerden bir açıklama yok millet bıktı belediye başkanı ilçe başkanları uyuyor halk kimin umrunda çünkü tuzları kuru marketlerde ateş pahası denetleme yok daha ne zamana kadar kapalı olacak pazaryeri düzce den yığılca ilçesi ne pasoport la gidecez
     (Toplam 4 oy kullanıldı.)
  • yığılcalı 20/05/2020 13:54

   Artık gidiş gelişleri pasaportla yapacaz ne biçim iş ilçeye sahip çıkın artık bu nedir böyle kaç zaman geçti belediye başkanı ilçe başkanı ilçe başkan yardımcısı yeni açıklama yapıyor eeee sormazlarmi insana kaymakam niye yok düzcenin tek ilçesi yığılca gibi diğer ilçelerde böyle bir şey yok nedenki acaba manavları marketler ı denetlettir Köylere manav falanda gelmiyor zaten milleti düşündeydiniz pazar kismi açılır di kaynaşlıda a
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Çok doğru yazmız..20/05/2020 18:37

   Cks belgesiyle bizi tekkişi bile almadınız.alay edergibi.vürüs olanları hastanelere götürseler.hiçbişey olmaz.
  • Düzceli20/05/2020 19:44

   Yığılca öyle bir duruma düştüki virüsün başkenti gibi.Idareciler bunu niye görmezden geliyor.Vatandaş Düzceye gitmek için haberlere kaçakcı gibi düşüyor. İdarecilerin tuzu kuru vatandaş hep mağdur..YAZIK.....
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • Vatandaş 20/05/2020 22:06

   Hep vaat hep vaat Yaw biriniz diyemiyor ki fabrika kurduracagiz Yaw he he
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.