Gündem

Yalçın, Eski Başkanı Topa Tuttu

24/04/2020 11:34

Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca İlçe Başkanı İlhan Yalçın isim vermedi ama "Yığılcamıza Belediye Başkanlığı yapmış zatın" diyerek eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'i işaret etti.

Yalçın, Eski Başkanı Topa Tuttu

  Son günlerde eski belediye başkanı Muzaffer Yiğit'in ismi sık sık gündeme gelmeye başladı. Vatandaşlar tarafından, "Baş danışman olarak adı haberlere konu olan Yiğit'in durumunu henüz Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü onaylamış değil. Güncel toplantı fotoğraflarına bakıldığında ise as kadroda olmadığı görülüyor" ifadelerine yer veriliyor. 

  Bu kez de yaptığı paylaşım ile gündeme gelen Muzaffer Yiğit, Yığılca'ya yapılacak olan Gençlik ve spor kompleksini yaptırıyorum algısı oluşturmaya çalıştı.

  Durumu set bir dille eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İlhan Yalçın "doğrusu bu kadarına da pes" dedi.

  Yalçın açıklamasında " Saygıdeğer vatandaşlarımız ülkemiz böyle zor dönemlerden geçerken sayın Cumhurbaşkanımız ve sayın Genel Başkanımız siyaseti bir tarafa bırakıp her koşulda birliktelik ittifakını sergilemektedir.  Onun için bunun adı Cumhur İttifakıdır. Bu minvalde bundan önce Yığılcamıza Belediye Başkanlığı yapmış zatın seçilmiş iradeye saygısı olmadığı gibi, burada görev yapan Ak parti ilçe başkanına, Ak parti il genel meclisinide hiçe sayıp hırsi paylaşımları söz konusudur. Vatandaşlarımızın buradaki birlikteliğe sahip çıkacağından şüphemiz yoktur. Gençlik merkezi ile alakalı sayın vekilimiz Ümit Yılmaz 25 şubatta bu konuyu mecliste dile getirmiş, 9 şubatta ilimizi ziyaret eden Spor Bakanımızada dile getirmiştir. Dolayısıyla İlçemize kazandırılacak olan Gençlik merkezinde emeği olan başta Vekilimiz Ümit Yılmaz'a ve diğer milletvekillerimize, Valimize, Spor Bakanımıza ve Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli'ye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunar ilçemiz adına teşekkür ederim"dedi.

  5953 kez okundu.

  7 yorum yapılmış

  • yığılcalı 22/04/2020 13:46

   Bırakın eski başkanı yeni başkana söyleyinde artık icraat görelim yığılca Düzce yolunu bir an önce başlatılsın artık geriye bakıp da boş işlerle uğraşmayın halkı da yıldırımayın yorumumuda yayınlarsanız seviniriz
     (Toplam 17 oy kullanıldı.)
  • YIĞILCALI22/04/2020 15:34

   BIRAKIN BOŞ LAFLARI YIĞILCA YOLU NE OLDU
     (Toplam 12 oy kullanıldı.)
  • Adnan22/04/2020 19:07

   Adamın ne olduğu belli baskan. Bırak uğraşma tum yigilca biliyor. Sen bir civide caksan ben yaptirdim der
     (Toplam 11 oy kullanıldı.)
  • Yığılca yolundan haber varmı22/04/2020 19:30

   Yığılca yolundan haber varmı sayın başkanımm
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Yiğilcali24/04/2020 00:14

   Keske bu zamanda bu olaylari birakip Yığilca ve koylerine maske veya yardim ulaştirsaniz. Bütun belediyeler şov yapiyor ama bizim belediyemiz halen kavga derdinde. Lutfen sizi seçen halkiniza sahip çikin.
     (Toplam 4 oy kullanıldı.)
  • YIĞILCALI25/04/2020 00:40

   Artık YIĞILCA başkanını bilsin bu konuları buralara taşımanın ne anlamı var senesi geldi daha yigilcaya 1 çivi cakilmadi ne oldu DUZCE YIGILCA YOLU kış bitti yaz geldi halen icrat yok yedi göller yoluna destek olacamiza önce duzce YIĞILCA arasına bakalım derim bi dünya köy kapsıyor YIĞILCA
     (Toplam 7 oy kullanıldı.)
  • Sherlock holmes 02/05/2020 14:01

   Dolu olan işiyle boş olan kişiyle derler şimdiki başkan sürekli önceki başkanı manipüle etmeye çalışarak gündemde.Dedikodu kazanını kaynatmayı bırakıp icraate geçmezse faliyetleriyle değil tarihe seçim hatası olarak geçecek haberi olsun.
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.