Gündem

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yığılca’da

26/11/2019 10:17

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz bir ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Yığılca’ya geldi.

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yığılca’da

  Vekil Yılmaz’ı, Belediye Başkanı Rasim Çam, MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın, MHP İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ve teşkilat mensupları karşıladı.

  Vekil Yılmaz’ın, Yığılca ilçe merkezine yaptığı ziyaret halk tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

  Kılınan Cuma Namazının ardından İlçe ziyareti kapsamında ilk olarak Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret eden Milletvekili Yılmaz, ilçenin sorunları hakkında genel bilgi aldı.

  Yılmaz, daha sonra Yığılca emniyet amiri Kubilay Can’ı da makamında ziyaret etti.

  Ardından Yığılca Belediyesine geçen Milletvekili Ümit Yılmaz, belediye toplantı salonunda İlçe ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

  Burada konuşan Milletvekili Ümit Yılmaz “Buraya biz konuşmaktan çok sizleri dinlemeye geldik, sıkıntılarınızı sorunları ve çözüm önerilerini konuşmak için geldik. Sizlere doğrudan hizmet eden Belediye Başkanı Rasim Çam ve İgm üyesi Ramazan Muhterem Baltacı da burada, takip ettiğimiz kadarıyla çalışmalarına devam ediyorlar, ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz ve takip ediyoruz" dedi.

  Düzce Yığılca yolunda ki son durumu paylasan Yılmaz " Karayolları Genel Müdürü ile görüştük bu yolun aciliyetini aktardık çalışmalar tekrar başladı. Bu yolun takipçisi olacağım demiştim oluyorum. Yol tamamlanana kadar olmaya da devam edeceğim." dedi 

  Yığılca halkının ve muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda muhtarlar adına söz alan Muhtarlar Derneği Başkanı Fahrettin Çay, özellikle Yığılca Özel İdare  ve Orman İşletme Müdürlüğündeki araç ve ekipman eksikliğini, ilçede sık rastlanan trafo yetersizliğinden kaynaklanan elektrik kesintilerini ve İlçenin genel sorunu olan camilerdeki imam eksikliklerini dile getirdi.

  Muhtarların sorunlarını dinleyen Vekil Yılmaz "Elimizden geldiği kadarıyla sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için gayret göstereceğiz." dedi

  Milletvekili Yılmaz ve beraberindeki heyet, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

  3908 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Şenol Sarı 25/11/2019 11:03

   Yigilcanin araç park sorunlarını çözsünler salı günleri tircilardan araç çekecek yer bulamıyoruz koyluler zaten haftada bir kere iniyor yigilcaya onuda yigilcada tür arıyolar park edebilmek için hanı ne sözler vermişlerdi millete sayın ümit yılmaz bey bu yorumu görür inşallah
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.