Gündem

Yığılca'nın Propolisi Pazarda

12/11/2019 14:29

Düzce Üniversitesi ile Balköy Yığılca arasında protokol imzalandı.

Yığılca'nın Propolisi Pazarda

      Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Yığılca Kaymakamı  Muhammed Çetin ve Belediye Başkanı Rasim Çam'ın katılımlarıyla Düzce Üniversitesi tarafından Balköy kooperatifi için üretimi gerçekleştirilen Geleneksel Tıp alanında öncü ürünlerden sıvı propolis ürünlerinin ilk üretimleri DAGEM Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu tarafından Kooperatife teslim edildi.

  Düzce Üniversitesi Laboratuvarlarında üretimi gerçekleştirilen “YIĞILCA BALKÖY PROPOLİS” ürünü kooperatif tarafından pazara sunuldu.

  Kooperatif başkanı Said Cesur, “Düzce Üniversitesi nezdinde sayın rektör yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin ve DAGEM Müdürümüz sayın Yrd. Doç. Meral Kekeçoğlu'na kooperatif ortaklarımız adına teşekkür ediyoruz. Böylesi önemli bir çalışmayı ve ürünü kooperatifimize kazandırdıkları için kendilerine minnettarız. Yapılan çalışma ile kooperatifimizin ürün çeşitliliği artacak  ve Yığılca Balköy markasını dünyaya tanıtma imkanı bulacağız. Bundan böyle arıcılarımız bal ve ana arı satışı dışında polen, propolis ve ileride arı zehrinden elde edilen ürünler için üretim yapma ve gelirlerini artırma imkanı bulacaklar” dedi.

  1 yorum yapılmış

  • Cihan turker13/11/2019 15:10

   Halka satış var mi fiyatı ne kadardır
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.