Gündem

Ak Parti Heyeti Yığılca'da

17/10/2019 16:12

AK Parti'nin ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdiği Danışma Meclisi Toplantıları devam ediyor. Toplantıların son durağı Yığılca oldu.

Ak Parti Heyeti Yığılca'da

       AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, önceki dönem belediye başkanı, teşkilat mensupları, köy ve mahalle başkanlarının katılımları ile Yığılca İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

  Toplantıda Yığılca merkez ve köylerde devam eden çalışmaların son durumu hakkında AK Parti İl Yönetimi'ne bilgiler verilirken, sorun ve eksikler de masaya yatırıldı.

   Toplantı için Yığılca'ya giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, bir dizi temaslarda da bulundu.

   İlçede dolaşarak esnaf ve vatandaşlara kulak veren partililer, Yığılcaspor ve Düzce Belediye Spor Süper Amatör Lig müsabakasını da izledi.

  Gökçeağaç Köyü'nü ziyaret ederek köy sakinleri ile sohbet eden AK Parti heyeti, sorun ve taleplerini dinleyerek, yapılan asfalt çalışması ile ilgili bilgiler verdi.

  Ardından Yığılca Gökçeağaç Köyü Yatılı Erkek Kur'an Kursu ziyaret edildi.

  Kursta incelemelerde bulunan İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet kursun ihtiyaçlarını tespit etti. İlk etapta kursa 4 adet bilgisayar ile İl Gençlik Kolları ile Üniversite Birimi tarafından yeni kütüphane hediye edildi. Kütüphane çalışmaları önümüzdeki hafta itibari ile başlayacak.

  3197 kez okundu.

  2 yorum yapılmış

  • Hüseyin ışık15/10/2019 11:51

   Yine ne yalanı anlatmaya gelmişler
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Yığılcalı17/10/2019 14:12

   Altan medya işine gelen yorumu hemen yayınlamışsın ne iş benim yorumlarımı yayınlamıyorsunuz siz kendinizi gazetecilik yapdığınızımı sanıyorsunuz biz yığılcadaki gerçekleri yaşananları yazıyoruz siz ne kadar görmezden gelişeniz gelin Muzaffer Başkan yığılcanın bir gerçeği halk onu görüyor ve şu anda öyle pişmanlık yaşıyor ki Rasim Başkan'a oy verdiği için çünkü şu anda siz yıkmak dökmekle meşgülsünüz işin gerçekleri bunlar sen yayınlam
     (Toplam 9 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.